[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Kontakt

Uwaga! formularz kontaktowy chwilowo nie działa. W razie potrzeby proszę pisać na adres admkontakt[małpa]prokonto.pl lub w komentarzach.

Formularz Kontaktowy:

Twoje imię:
Twój adres e-mail: (wymagane)
Wiadomość: (wymagane)

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
4 komentarze

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

 1. UWAGA !!!! PKO Leasing odmawia wykupu na osobę prywatną samochodów leasingowanych przez osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą pomimo, że nic się nie zmianiło w przepisach !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ok, ale to powinieneś/aś napisać pod wpisem dotyczącym PKO Leasing - jako opinię / komentarz.

  To jest formularz kontaktowy :)

  Ewentualnie można tu pisać opinie na temat Antyhaczyka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wzięłam kredyt ratalny i nie mogę się z tym bankiem AS INBANK WARSZAWA, w żaden sposób skontaktować, Telefon nie działa, na maile nikt mi nie raczył odpowiedzieć, zastanawiam się czy nie zgłosić tego, bo to niemożliwe,żeby bank nie działał.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdarzyło mi się kontaktować z tym bankiem kilka razy i telefonicznie i mailowo i nigdy nie było problemu? Przynajmniej nic takiego nie pamiętam. Dzwonisz do oddziału z Warszawy, czy na infolinię?

  OdpowiedzUsuń