[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Kalkulatory finansowe - oblicz koszty pożyczki, kredytu, raty, odsetki, zyski z lokat itp.

W tym dziele znajdziecie różne kalkulatory i narzędzia finansowe przydatne przy obliczeniu realnych kosztów kredytów, pożyczek, leasingów, ubezpieczeń, a także zyski z lokat, polis inwestycyjnych i inne.  • Koszt całkowity kredytu - Kalkulator rzeczywistej stopy procentowej kredytu - oblicza całkowity koszt kredytu wraz z prowizją, dodatkowymi kosztami i opłatami. Wyliczenie podaje w postaci całkowitej, rzeczywistej stopy procentowej. Uwzględnia również rodzaj rat i oczywiście okres kredytowania i wysokość kredytu
  • Kalkulator kapitalizacji odsetek i zysku z lokat - oblicza zysk z lokat przy różnych kapitalizacjach. Na stronie również wyjaśnienia i informacje dotyczące kapitalizacji i jej wpływu na zyski z lokat.
  • https://rekinfinansow.pl/kalkulator-kredyt-gotowkowy/ - Kalkulator kredytowy Rekina Finansów służący do wyliczania wielkości raty kredytu gotówkowego oraz kalkulacji kosztu pożyczki gotówkowej w banku. Algorytm jest bardzo zaawansowany. W kalkulatorze można ustawiać wiele zaawansowanych parametrów, dzięki czemu można sprawdzić także czy bank prawidłowo naliczył ratę i czy nie ukrywa jakiś kosztów przed nami.
  • https://rekinfinansow.pl/kalkulator-zdolnosc-kredytowa/ - Prawdopodobnie najbardziej precyzyjny kalkulator zdolności kredytowej w polskiej sieci. Algorytm jak, wskazuje Rekin Finansów, został zaczerpnięty z jednego z największych banków w Polsce, zatem jest bardzo miarodajny. Warto sprawdzić swoją zdolność kredytową przed wnioskowaniem o jakikolwiek kredyt aby oszczędzić sobie czas.
  • https://rekinfinansow.pl/kalkulator-kredyt-hipoteczny/ - Kalkulator kredytu hipotecznego stworzony przez Rekin Finansów pozwala na obliczenie raty i kosztu kredytu mieszkaniowego. Funkcjonalny i szybki z bardzo wieloma funkcjami zaawansowanymi. Pozwala on na bardzo precyzyjna kalkulację kredytu hipotecznego. Kalkulator naśladuje sposób obliczania rat przez banki.


Wkrótce kolejne...

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
1 komentarz

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

  1. Właśnie takich kalkulatorów szukałem, dziękuję bardzo!

    OdpowiedzUsuń