[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Rankingi i zestawienia - porównanie lokat, kredytów, pożyczek, kont i ubezpieczeń

W tym dziale znajdziecie usystematyzowane narzędzia porównujące oferty różnych banków o raz firm ubezpieczeniowych takie jak na przykład porównywarki, zestawienia, rankingi itp.Znajdziecie tu między innymi rankingi lokat bankowych, porównania ofert kredytowych zarówno w bankach jak i firmach pożyczkowych - instytucjach pozabankowych. Przy czym zawszę postaram się wam podkreślić, czy dany ranking / zestawienie dotyczy banków objętych Bankowym Funduszem Gwarancyjnym, czy pozabankowych firm pożyczkowych. Będą również porównania ofert ubezpieczeniowych (polis inwestycyjnych i ubezpieczeniowych) oraz kont bankowych - rachunków osobistych i oszczędnościowych.

Zestawienia te są przygotowywane przez znane serwis i portale finansowe, dzięki czemu można liczyć na dużą wiarygodność owych rankingów. Oczywiście zawsze należy dokładnie zapoznać się z warunkami wybranej przez nas oferty i szczegółowo przeczytać umowę.

Porównanie ofert lokat bankowych

Kredyty bankowe i pożyczki pozabankowe bez BIK

wkrótce kolejne...

Zestawienie kont bankowych, osobistych, oszczędnościowych i firmowych

wkrótce kolejne rankingi kont...

Ubezpieczenia, polisyOpinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
1 komentarz

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

  1. Ciekawy ranking lokat i ubezpieczeń, daje do myślenia!

    OdpowiedzUsuń