Najtańsze pożyczki internetowe - pozabankowe bez BIK. Zestawienie ofert najlepszych pożyczek

Poniżej udostępniam wam narzędzie stworzone przez znany portal finansowy Bankier
pozwalające porównać oferty pożyczek pozabankowych dostępnych przez Internet.

Większość firm i instytucji oferujących internetowe pożyczki pozabankowe ma podobne na swoich strona internetowych, ale pokazują tylko własną ofertę. Tutaj możecie porównać oferty większości najpopularniejszych firm pożyczkowych oferujących tanie pożyczki przez Internet.

Obsługa jest bardzo prosta:

Za pomocą suwaków lub wpisując kwotę ustalamy potrzebną nam kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Porównywarka wyszuka i wyświetli zestawienie dostępnych ofert wielu różnych firm pożyczkowych razem z linkami do szczegółowych informacji i wniosków. Wystarczy wybrać odpowiadającą nam ofertę i wypełnić wniosek.

Jak zwykle uczulam na bardzo dokładne zapoznanie się z warunkami interesującej nas pożyczki i wnikliwe czytanie umów.

Uwaga. W przypadku gdyby porównywarka nie wyświetlała się prawidłowo, należy odświeżyć stronę. Czasami kilkukrotnie.

Porównywarka - Ranking pożyczek pozabankowych - BankierTechnologia porównywarki wspierana przez znany portal finansowy Bankier.pl

Czasem kwoty pierwszych darmowych pożyczek ulegają zmianom. Ranking jest przygotowywany przez Bankier.pl. Oni go systematycznie aktualizują i automatycznie odświeża się u nas, ale mimo wszystko w przypadku brania pierwszej darmowej pożyczki warto spojrzeć, czy wskaźnik RRSO i opłaty pokazują zero dla pierwszej pożyczki przy wybranym przez nas na suwaku wariancie symulacji i czy kwota do spłaty z symulacji jest taka jak ma być. Jeżeli chcemy skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki, to warto też zwrócić uwagę do jakiej spółki / firmy należy dana marka i czy nie braliśmy już w niej kiedyś pożyczki. Kilka różnych marek może bowiem należeć do jednego właściciela, a tym samym pierwsza darmowa pożyczka w tej samej firmie może nam już nie przysługiwać. Tak jest np. z NetCredit i InCredit, które są jedną firmą. Podobnie jak marki Ekspres Kasa i KasaTak, to marki należące do Ferratum Bank.

8 komentarzy :

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane.

Karol pisze...

A czy można tym wszystkim pożyczką ufać? bo pełno jest internetowych oszustów.

Sylwia Sylwia pisze...

Zestawienie jest tworzone przez portal Bankier, więc na pewno są to sprawdzone firmy. Taki znany portal raczej nie pozwoliłby sobie na utratę wiarygodności.

Przy czym oczywiście trzeba bardzo dokładnie analizować warunki i umowę. Szczególnie w przypadku takich szybkich pożyczek.

Karol P24 pisze...

Tak, to akurat firmy uczciwe i z którymi nie powinniśmy mieć jakichś nie spodziewanych problemów. W przypadku tych które udzielają pożyczek długoterminowych jak Zaimo czy Incredit to niestety koszty przy dłuższej spłacie nie są małe. Jeśli więc zamierzamy pożyczać pozabankowo na dłuższy okres spłaty to lepiej skorzystać z oferty Providenta (wyłącznie w opcji Przelew), tym bardziej że firma wprowadziła nie dawno możliwość spłaty w opcji miesięcznej (do tej pory były tylko raty tygodniowe). A jeśli chodzi o chwilówki to najtaniej pożyczymy w Saldo i Vivusie.

Anonimowy pisze...

Też uważam, że to sprawdzone firmy. Oczywiście, że oszustów nie brakuje. Zdarzało mi się może ze dwa razy korzystać z takich pożyczek. Brałem je w Janvest, ale atrakcyjnych ofert jest mnóstwo. Za każdym razem jednak sprawdzałem wszystkie firmy, przeglądałem dokładnie oferty. Dzięki temu nie mogę powiedzieć, że miałem problemy, bo tak nie było, ale znam osoby, które nieźle "się wkopały".

Sylwia Sylwia pisze...

Dlatego lepiej wybierać te znane, sprawdzone. Tych firm wyrasta jak grzybów po deszczu. Mimo, że dość intensywnie interesuję się rynkiem finansowym, to co chwilę trafiam na jakieś nowe firmy pożyczkowe, których jeszcze nigdy nie widziałam. Ta porównywarka jest z portalu Bankier. Jak ktoś szuka firm udzielających pierwszej darmowej pożyczki na drobną kwotę, to tutaj opublikowaliśmy jeszcze listę przeanalizowanych przez nas firm, które udzielają pierwszej pożyczki gratis http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/09/firmy-darmowa-pierwsza-pozyczka.html.

Anonimowa pisze...

Sprawdziłam na własnej skórze Kasa Tak :) i polecam, bo jestem zadowolona, i szybko i duża firma i bez zaświadczeń. Dla mnie w sam raz, pewnie kiedyś jeszcze wezmę u nich pożyczkę.

Adam Gołąbski pisze...

Ogólnie dobre są te, gdzie można wziąć pierwszą pożyczkę gratis. Trzeba koniecznie spłacić ją w terminie. Jak w przyszłości będziemy chcieli znowu pożyczyć, to bierzemy inną firmę, która oferuje pierwszą pożyczkę gratis. W ten sposób można pożyczać drobne kwoty na krótki okres za darmo, ale trzeba koniecznie spłacać w terminie. Podkreślamy to w każdym artykule dotyczącym pożyczek pozabankowych. Poza promocją są drogie. Nawet nie mówiąc już o kosztach, jak ktoś nie spłaca w terminie.

Chciałem jeszcze przy okazji wyczulić na jedną kwestię - NetCredit i InCredit to ta sama firma. Jak weźmiemy pierwszą darmową pożyczkę w jednej z nich, to pierwsza pożyczka w drugiej już nie będzie objęta promocją i nie będzie darmowa.

Sylwia Sylwia pisze...

KasaTak, podobnie jak Ekspres Kasa, należy do Ferratum Bank, jeśli chodzi o pierwszą darmową pożyczkę, to można chyba wziąć tylko w jednej z nich, bo wszędzie jest napisane, że dla nowych klientów Ferratum Bank. Może przygotujemy też osobną analizę oferty KasaTak.