[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Najtańsze pożyczki internetowe - pozabankowe bez BIK. Zestawienie ofert najlepszych pożyczek

Poniżej udostępniam wam narzędzie stworzone przez znany portal finansowy Bankier
pozwalające porównać oferty pożyczek pozabankowych dostępnych przez Internet.

Większość firm i instytucji oferujących internetowe pożyczki pozabankowe ma podobne na swoich strona internetowych, ale pokazują tylko własną ofertę. Tutaj możecie porównać oferty większości najpopularniejszych firm pożyczkowych oferujących tanie pożyczki przez Internet.Jeżeli potrzebna Wam pożyczka na dłuższy okres i większą kwotę najlepiej skorzystać z dużego rankingu, jednak jeżeli potrzebujecie pożyczki na niewielką kwotą i okres np. do 30-60 dni, to lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z którejś z promocyjnych darmowych pożyczek dla nowych klientów. Są autentycznie darmowe jeżeli spłaci się je w terminie i nie było się dotychczas klientem danej firmy. Wniosek lepiej złożyć na mniejszą kwotę niż maksymalna, wtedy łatwiej o akceptację. Poniżej znajdziecie nasz mały ranking (wybranych, tych najlepszych) promocyjnych darmowych pożyczek dla nowych klientów:

Aktualizacja: niestety po wybuchu pandemii koronawirusa wszystkie firmy wycofały promocyjne pierwsze pożyczki za darmo. Firma Vivus utrzymała swoją promocję pierwszej pozyczki za darmo, a w zasadzie przywróciła ją po chwilowej przerwie. Jest naprawdę - darmowa sprawdziliśmy na sobie, ale oczywiście warunkiem jest terminowa spłata. Vivus jest też sprawdzoną firmą i moim zdaniem najlepszą. Poza tym znacznie łatwiej tam otrzymać pożyczkę niż w większości innych firm.

Poniżej link do strony Vivus, gdzie znajduje się opis tej oferty oraz formularz rejestracji i wnioski:

Z kolei tutaj można przeczytać naszą Szczegółową recnezję i test pierwsze darmowej pożyczki w Vivus.

W każdej można pożyczyć za darmo pieniądze tylko 1 raz w ramach pierwszej darmowej pożyczki, kolejne pożyczki są już płatne. Bardzo ważne również jest by spłacić taką pożyczkę w terminie, bo inaczje przestanie być darmowa.

Z kolei poniżej znajdziecie duży ranking Bankiera dla pożyczek na dłuższy okres, ratalnych itp. Obsługa jest bardzo prosta:

Za pomocą suwaków lub wpisując kwotę ustalamy potrzebną nam kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Porównywarka wyszuka i wyświetli zestawienie dostępnych ofert wielu różnych firm pożyczkowych razem z linkami do szczegółowych informacji i wniosków. Wystarczy wybrać odpowiadającą nam ofertę i wypełnić wniosek.

Jak zwykle uczulam na bardzo dokładne zapoznanie się z warunkami interesującej nas pożyczki i wnikliwe czytanie umów.

Uwaga. W przypadku gdyby porównywarka nie wyświetlała się prawidłowo, należy odświeżyć stronę. Czasami kilkukrotnie.

Porównywarka - Ranking pożyczek pozabankowych - BankierTechnologia porównywarki wspierana przez znany portal finansowy Bankier.pl

Czasem kwoty pierwszych darmowych pożyczek ulegają zmianom. Ranking jest przygotowywany przez Bankier.pl. Oni go systematycznie aktualizują i automatycznie odświeża się u nas, ale mimo wszystko w przypadku brania pierwszej darmowej pożyczki warto spojrzeć, czy wskaźnik RRSO i opłaty pokazują zero dla pierwszej pożyczki przy wybranym przez nas na suwaku wariancie symulacji i czy kwota do spłaty z symulacji jest taka jak ma być. Jeżeli chcemy skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki, to warto też zwrócić uwagę do jakiej spółki / firmy należy dana marka i czy nie braliśmy już w niej kiedyś pożyczki. Kilka różnych marek może bowiem należeć do jednego właściciela, a tym samym pierwsza darmowa pożyczka w tej samej firmie może nam już nie przysługiwać. Tak jest np. z NetCredit i InCredit, które są jedną firmą. Podobnie jak marki Ekspres Kasa i KasaTak, to marki należące do Ferratum Bank.

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
9 komentarzy

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

 1. A czy można tym wszystkim pożyczką ufać? bo pełno jest internetowych oszustów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zestawienie jest tworzone przez portal Bankier, więc na pewno są to sprawdzone firmy. Taki znany portal raczej nie pozwoliłby sobie na utratę wiarygodności.

  Przy czym oczywiście trzeba bardzo dokładnie analizować warunki i umowę. Szczególnie w przypadku takich szybkich pożyczek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to akurat firmy uczciwe i z którymi nie powinniśmy mieć jakichś nie spodziewanych problemów. W przypadku tych które udzielają pożyczek długoterminowych jak Zaimo czy Incredit to niestety koszty przy dłuższej spłacie nie są małe. Jeśli więc zamierzamy pożyczać pozabankowo na dłuższy okres spłaty to lepiej skorzystać z oferty Providenta (wyłącznie w opcji Przelew), tym bardziej że firma wprowadziła nie dawno możliwość spłaty w opcji miesięcznej (do tej pory były tylko raty tygodniowe). A jeśli chodzi o chwilówki to najtaniej pożyczymy w Saldo i Vivusie.

   Usuń
 3. Też uważam, że to sprawdzone firmy. Oczywiście, że oszustów nie brakuje. Zdarzało mi się może ze dwa razy korzystać z takich pożyczek. Brałem je w Janvest, ale atrakcyjnych ofert jest mnóstwo. Za każdym razem jednak sprawdzałem wszystkie firmy, przeglądałem dokładnie oferty. Dzięki temu nie mogę powiedzieć, że miałem problemy, bo tak nie było, ale znam osoby, które nieźle "się wkopały".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego lepiej wybierać te znane, sprawdzone. Tych firm wyrasta jak grzybów po deszczu. Mimo, że dość intensywnie interesuję się rynkiem finansowym, to co chwilę trafiam na jakieś nowe firmy pożyczkowe, których jeszcze nigdy nie widziałam. Ta porównywarka jest z portalu Bankier. Jak ktoś szuka firm udzielających pierwszej darmowej pożyczki na drobną kwotę, to tutaj opublikowaliśmy jeszcze listę przeanalizowanych przez nas firm, które udzielają pierwszej pożyczki gratis http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/09/firmy-darmowa-pierwsza-pozyczka.html.

   Usuń
 4. Sprawdziłam na własnej skórze Kasa Tak :) i polecam, bo jestem zadowolona, i szybko i duża firma i bez zaświadczeń. Dla mnie w sam raz, pewnie kiedyś jeszcze wezmę u nich pożyczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ogólnie dobre są te, gdzie można wziąć pierwszą pożyczkę gratis. Trzeba koniecznie spłacić ją w terminie. Jak w przyszłości będziemy chcieli znowu pożyczyć, to bierzemy inną firmę, która oferuje pierwszą pożyczkę gratis. W ten sposób można pożyczać drobne kwoty na krótki okres za darmo, ale trzeba koniecznie spłacać w terminie. Podkreślamy to w każdym artykule dotyczącym pożyczek pozabankowych. Poza promocją są drogie. Nawet nie mówiąc już o kosztach, jak ktoś nie spłaca w terminie.

   Chciałem jeszcze przy okazji wyczulić na jedną kwestię - NetCredit i InCredit to ta sama firma. Jak weźmiemy pierwszą darmową pożyczkę w jednej z nich, to pierwsza pożyczka w drugiej już nie będzie objęta promocją i nie będzie darmowa.

   Usuń
  2. KasaTak, podobnie jak Ekspres Kasa, należy do Ferratum Bank, jeśli chodzi o pierwszą darmową pożyczkę, to można chyba wziąć tylko w jednej z nich, bo wszędzie jest napisane, że dla nowych klientów Ferratum Bank. Może przygotujemy też osobną analizę oferty KasaTak.

   Usuń
 5. Pożyczki pozabankowe bez BIK to fajna opcja dla osób, które potrzebują gotówki na już, pracują na umowach cywilnoprawnych bądź też z różnych powodów nie mogą poszczycić się czystą historią kredytową w BIKu. Warto jednak do wszystkiego podchodzić z umiarem i decydować się na zobowiązanie, które potem będziemy w stanie spłacić!

  OdpowiedzUsuń