[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Extraportfel [ Opinie ] Pożyczka za darmo (pierwsza darmowa do 3000 zł na 45 dni)

Extra Portfel, często nazywany też błędnie "Ekstraportfel", to dość nowa marka należąca do spółki posiadającej również inną znaną na rynku markę - LendOn. Oferta pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel jest bardzo zbliżona do Lendon.pl. Opinie o pożyczkach w obu tych firmach również są podobne.

Nazwa:Extraportfel
Darmowa pierwsza pożyczka:wycofana
Maksymalna pożyczka:6000 zł do 30 dni
Siedziba firmy:al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Telefon:22 388 66 67
email:info@extraportfel.pl
Godziny pracy:Pn-Pt 08:00-22:00, So i Ndz 09:00-18:00
Extraportfel: Pierwsza pożyczka za darmo (niestety już nie!) https://www.extraportfel.pl
Nasza Ocena: 2 na 5 4 star

Pierwsza pożyczka za darmo (Promocja tylko dla nowych klientów)

Z kolei wśród pożyczek pozabankowych jedyną sensowną firmą obecnie wydaje się Vivus. Czyli ta najbardziej znana. Po jakimś czasie przywrócili swoją pierwszą darmową pożyczkę dla nowych klientów. Oprócz Vivusa chyba tylko Wonga wróciła do oferowania pierwszej darmowej pożyczki, ale za to odrzuca większość wniosków. Bardzo zaostrzyli swoje procedury oceny zdolności kredytowej. Zatem jedynym sensownym wyborem wydaje się Vivus. Reszta firm wali po oczach olbrzymi RRSO rzędu nawet 500% i więcej, a promocyjnych darmowych pożyczkach dla nowych klientów dawno zapomnieli. W Vivusie oczywiście pierwsza darmowa pożyczka jest dla nowych klientów. Poniżej podaję link do oferty na stronie Vivusa

Pożyczka Vivus do 3000 zł na 61 dni dla nowych klientów.


W obu platformach pierwszą darmową pożyczkę można uznać za jedną z najlepszych na rynku. W Extraportfel możemy pożyczyć aż 3000 zł na okres do 45 dni za darmo (biorąc pierwszą pożyczkę, oddajemy tyle ile pożyczyliśmy). Oczywiście pod warunkiem, że spłacimy taką pożyczkę w terminie. W innym wypadku zostaną nam naliczone odsetki i opłaty. Z tego rodzaju firm warto skorzystać tylko mając pewność, że będziemy w stanie spłacić pożyczkę w terminie.

Kwota pierwszej darmowej pożyczki w Extraportfel jest zatem jedną z najwyższych na rynku obok Vivusa (gdzie pierwsza darmowa pożyczka jest na 30 dni). Inna znana firma NetCredit oferuje 2000 zł za darmo, ale też tylko na 30 dni (nieco dłuższy okres może zawsze się przydać na wszelki wypadek), a poza tym w NetCredit po wypełnieniu formularza i rejestracji w systemie okazuje się jednak, że kwota, którą NetCredit może nam zaoferować jako pierwsza pożyczkę za darmo, jest znacznie niższa niż te obiecywane 2000 zł.

Maksymalny okres spłaty do 45 dni również wyróżnia ofertę pierwszej pożyczki w Extraportfel.pl. Prawie wszystkie firmy, które w ogóle posiadają w swoich ofertach taką promocyjną darmową pożyczkę dla nowych klientów, umożliwiają zaciągnięcie jej na maksymalnie 30 dni. Nie licząc Wonga, która przy swojej pożyczce w promocji daje możliwość pożyczenia pieniędzy na 60 dni bez oprocentowania i z jedyną opłatą równą kilka złotych, ale w Wonga trudno dostać pożyczkę - dużo wniosków jest tam odrzucanych. Dla przykładu w Vivus (jednej z najlepszych moim zdaniem firm pożyczkowych - opis tutaj..) możemy jako pierwszą pożyczkę za darmo pożyczyć pieniądze tylko na 30 dni. Tym samym można powiedzieć, że oferta pierwszej pożyczki w Extraportfel stanowi połączenie wysokiej kwoty pierwszej darmowej pożyczki z jednym z najdłuższych możliwych okresów spłaty, co sprawia że jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Opinie klientów w Internecie dotyczące tej pożyczki są raczej dobre. Przynajmniej w kwestii tej pierwszej darmowej pożyczki. Oczywiście nie wszystkie, ale takie pożyczki należy brać z głową. Stwarzają one możliwość pożyczenia drobnej kwoty za darmo, szybko, łatwo i wygodnie przez Internet, ale trzeba się pilnować żeby spłacić ją w terminie. W innym wypadku zostaniemy obciążeni wysokim oprocentowanie i opłatami, z resztą podobnie jak przy niespłacaniu rat kredytu w banku. Poza promocyjną pierwszą darmową pożyczką te pożyczki są po prostu drogie. Więc jak zajdzie potrzeba zaciągnięcia kolejnej pożyczki, to zamiast brać drugą w tej samej firmie, lepiej skorzystać z innej firmy oferującej pierwszą pożyczkę gratis. Przy czym należy zwracać uwagę na nazwę spółki, a nie markę. Ponieważ niektóre marki należą do tego samego właściciela. Większość marek na tym rynku należy do tych samych spółek, do tego dochodzą jeszcze pośrednicy np. dość znany na rynku Ferratum Bank posiada takie marki jak Ekspress Kasa, KasaTak i ma również pośredników np. Ofin. W przypadku takich firm jak Ferratum i pochodne marki, możemy zatem skorzystać z pierwszej pożyczki za darmo tylko 1 raz i tylko w jednej z nich. Kolejne, nawet jeśli będą pierwszą pożyczką braną pod daną marką należącą do Ferratum, będą już płatne. Początkowo myśleliśmy, że w przypadku Extraportfel i Lendon, będzie podobnie, ale nie... te firmy jednak nie bawią się w takie kombinowanie. Działają całkowicie oddzielnie i można skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki w obu.

Uwaga Aktualizacja: Obecnie ta firma nie oferuje już pierwszej darmowej pożyczki, za to standardowe pożyczki mają RRSO ponad 500%!!! Zobacz co teraz wybrać

Warunki udzielenia pożyczki w Extra Portfel

 • Obywatelstwo polskie i miejsce stałego pobytu na terenie Polski
 • Wiek: 21 - 70 lat
 • Trzeba posiadać adres e-mail, telefon komórkowy i konto bankowe

Najlepiej wybrać maksymalny okres spłaty - tak na wszelki wypadek - i tak zwracamy tyle ile pożyczyliśmy. Ważne żebyśmy zmieścili się w terminie. Aktualizacja: Lendon podniósł kwotę pierwszej darmowej pożyczki do 3000 zł i wydłużył czas do 45 dni oraz poszerzył granice wiekowe zatem od oferty z Extraportfel nie różni się już prawie w ogóle. W obu firmach maksymalna kwota pierwszej darmowej pożyczki jest bardzo wysoka jak na warunki rynkowe, ale prawdopodobieństwo akceptacji wniosku teoretycznie raczej jest większe przy wyborze mniejszych kwot. Dlatego jak ktoś może wziąć mniejszą, to lepiej wybrać mniejszą. Można wziąć pierwszą pożyczkę za darmo w obu firmach.

Jak wziąć darmową pożyczkę w Extraportfel

Proces wnioskowania o pożyczkę jest identyczny jak w innych firmach. Wybieramy na suwaku pożądaną kwotę i okres spłaty. Wypełniamy wniosek swoimi danym jednocześnie rejestrując się w serwisie. Jest bardzo prosty i prowadzi nas krok po korku. Po jego wypełnieniu musimy wykonać przelew weryfikacyjny ze swojego rachunku bankowego na kwotę 0,01 zł, który ma potwierdzić nasze dane oraz nr konta, na które firma przeleje pieniądze z pożyczki. Rachunek, z którego wykonamy przelew aktywacyjny musi należeć do nas - wszystkie dane muszą się zgadzać, nie może to być konto żony/męża, członka rodziny ani nikogo innego. Ogólnie mamy 2 możliwości wykonania przelewu aktywacyjnego:

1.Szybki przelew za pośrednictwem płatności online (Błyskawiczna weryfikacja).
2. Zwykły przelew bankowy.

Szaty graficzne stron internetowych są często zmieniane, więc może troszkę inaczej to wyglądać na chwilę obecną, ale zasada jest ta sama.

Następnie otrzymamy na e-mail i telefon (sms'em) informację, czy pożyczka została nam przyznana. W czasie wypełniania wniosku o pierwszą darmową pożyczkę warto zwrócić uwagę na to co pokazuje symulacja: RRSO powinno pokazywać 0%, Koszty 0, a kwota do spłaty powinna być równa tej, którą pożyczamy. Poniżej zamieszam link do wniosku o pożyczkę na stronie Extraportfel.pl (ustawiamy na suwaku kwotę i czas, a następnie klikamy "Weź pożyczkę"):

Uwaga Ważna Aktualizacja: podobnie jak inne firmy na rynku w obliczu kryzysu związanego z pandemią koronawirusa Extraportfel i Lendon wycofały promocję pierwszej pożyczki za darmo. Obecnie pierwsza pożyczka jest płatna.

Jak szybko otrzymamy pieniądze zależy przede wszystkim od tego, czy nasze konto znajduje się w banku, w którym rachunek posiada również Extra Porfel. Jeżeli tak jest, to pieniądze otrzymamy natychmiast. Jeżeli nie, to trzeba będzie trochę poczekać. Spłata pożyczki następuje tak jak w innych firmach. Po zalogowaniu do panelu w serwisie internetowym, będziemy mieli podany numer konta, na który należy przelać pieniądze na spłatę pożyczki. Warto wziąć pod uwagę, że banki nie pracują w weekendy i święta, i zrobić przelew odpowiednio wcześniej, bo tego typu pożyczki trzeba spłacać w terminie. Tak samo jak w bankach, nikogo nie będzie obchodziło, że pieniądze do spłaty nie dotarły, bo był weekend, a wcześniej zapomnieliśmy zrobić przelew.

Screeny (Zrzuty ekranu)

Tak wygląda formularz, przy czym strony firm pożyczkowych się tak samo często zmieniają jak bankowe, więc design może się wkrótce zmienić, ale samo funkcjonowanie powinno być analogiczne.

Cenne uwagi:

Poza promocją pożyczki tego typu nie są tanie, szczególnie jeśli zdarza nam się problem z terminowym spłacaniem. Można pożyczyć drobną kwotę za darmo na okres do 45 dni, ale trzeba to robić z głową. Spłacając pożyczkę zwykłym przelewem bankowym, zawsze zróbcie przelew wcześniej, tak żeby miał czas dojść przed upływem terminu spłaty. Pamiętajcie, że przelewy nie wychodzą z banków w weekendy i święta. Nigdy nie czekajcie na ostatnią chwilę! Nieterminowe spłacanie wiąże się zwykle z dużymi dodatkowymi kosztami. Z takich pożyczek można korzystać tylko mając pewność, że spłacimy wszystko w terminie. W innym wypadku można się wpakować w spore problemy. Z resztą podobnie jak z każdym kredytem - czy to w banku, czy w firmie pożyczkowej. W trakcie składania wniosku koniecznie należy dokładnie wszystko czytać, wszelkie regulaminy i umowy.

Lista innych firm oferujących pierwszą darmową pożyczkę:

Pod tym linkiem znajdziecie jeszcze listę firm pożyczkowych udzielających pierwszej pożyczki za darmo. Jeżeli jesteśmy nowym klientem danej firmy i potrzebna nam drobna kwota do maksymalnie 1000-2000 pln na krótki okres do 30 dni lub do 60 dni (Wonga) to można tam taką kwotę pożyczyć za darmo (w przypadku Wonga za 10 zł), ale koniecznie trzeba ją spłacić w terminie, bo inaczej narazimy się na spore koszty.

Jak zwykle zachęcam Was do komentowania i wyrażania własnych opinii.

Powrót do góry:
Jesteś tu:
Antyhaczyk[ Pożyczki ] [ Promocje ] ✅ Pożyczka Extraportfel [Opinie Opłaty Warunki]

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
24 komentarze

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

 1. To jest obecnie jedna z najlepszych ofert pierwszej darmowej pożyczki. Długi okres spłaty i wysoka kwota. Poza pierwszą nie korzystałem, bo nigdy nie korzystam - w każdej firmie tylko z pierwszej, potem wybieram inną. Także nie mogę się wypowiedzieć jak wygląda kwestia drugiej pożyczki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej przy pierwszej pożyczce wnioskować o mniejszą kwotę niż ta maksymalna, bo jest większe prawdopodobieństwo akceptacji wniosku i tak jest w każdej firmie, która oferuje pierwszą pożyczkę za darmo.

   Usuń
  2. Po przeczytaniu tego zakładam, że to raczej bezpieczna firma i mogę bez obaw wziąć pierwszą pożyczkę w Extraportfel. Opinie tu są jak widzę raczej dobre.

   Usuń
 2. Nie wiedziałem, że Ekstra Portfel to ta sama firma co Lendon. Czyli chyba raczej w obu na raz nie można skorzystać z tej darmowej pożyczki, a szkoda ;), bo już kiedyś w Lendon wykorzystałem. Było wszystko ok, także nie mam nic do zarzucenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ekstraportfel jeśli chodzi o tą pierwszą darmową pożyczkę, to ma jedną z najlepszych, jak nie najlepszą ofert, bo jest i duża kwota, jak i dłuższy okres niż w większości. W Vivus już się kończyła ta promocja na 60 dni i pierwsza jest znowu tylko na 30 dni.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze wytłumaczone. Dzięki za ten post. Rozwiał mi on moje wątpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko w 100% tak jak trzeba. Wziąłem pożyczkę i wszystko szybko i bez problemowo, mogę polecić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś NetCredit i InCredit też było tą samą firmą, a teraz się podzielili na dwie różne spółki i już można skorzystać z darmowej pożyczki w obu. Może z tymi też tak kiedyś będzie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ostatnio tworzyłem artykuł o pozabankowych metodach pozyskania kapitału. Głównie chodzi o pożyczki i opinie tych wszystkich Kokosów i innych. Niestety wszystkie te metody obarczone są bardzo dużą prowizją. Wiadomo.. wszystko dla ludzi - ALE...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasiu Sobieski8 marca 2017 21:30

   Ty piszesz o prywatnych pożyczkach, gdzie ludzie sobie prywatnie pożyczają. Tylko słyszałem, że przy takich prywatnych można się często wpakować w pożyczkę od jakiegoś szemranego typa z pogranicza gangsterki, bo tak naprawdę nie wiesz od kogo pożyczasz i potem można mieć poważne problemy. Poza tym właśnie prowizje portali pośredniczących typu Kokos... To już lepiej chwilówkę wziąć w normalnej firmie. Tym bardziej, że tak ich dużo i tak bardzo ze sobą konkurują, że teraz można w promocji dla nowych klientów za darmo pożyczać pieniądze. Za każdym razem w innej firmie. Tylko trzeba zawsze oddawać w terminie. Przy czym to nie są metody na pozyskiwanie kapitału na dłuższy okres. To jest ok jak Ci na chwilę zabranie drobnej kwoty i wiesz, że za raz będziesz mieć na oddanie tego, to można skorzystać z takie darmowej chwilówki, ale poza promocją też są drogie.

   Usuń
  2. W firmach oferujących pierwszą za darmo nie masz żadnych prowizji, bo one są po to żeby przyciągnąć klienta, a czy wrócisz do danej firmy, to już twoja sprawa. Zawsze potem możesz wybrać inna firmę i znowu za darmo pożyczyć. Tylko ważne, żeby spłacić w terminie.

   Usuń
 8. Ciężki orzech do zgryzienia. Fajnie, że wziąłeś się za opisanie tego, w ogóle nie wiedziałem, że istnieje coś takiego, jak Extra portfel, być może kiedyś skorzystam, bo wydaje mi się, że jest na bardzo fajnych warunkach.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja jestem bardzo zadowolona z Extraportfela! dla mnie pożyczka jest pierwsza klasa, szybko i bezpiecznie!

  OdpowiedzUsuń
 10. Pamiętam Pani może czy dostawała jakaś korespondencje na adres zamieszkania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, a przynajmniej nic takiego nie kojarzę. Te firmy raczej nie wysyłają papierowych korespondencji.

   Usuń
 11. Dla mnie ta pożyczka jest szybka, wygodna i bez zbędnych jakiś formalności. Myślę, że jedna z fajniejszych firm na jakie trafiłam. Jak będę zmuszona wziąć raz jeszcze to na pewno w Extraportfelu!

  OdpowiedzUsuń
 12. Extraportfel to pożyczka bardzo pewna i szybka. Dla mnie okazała sie bardzo pomocna. Bez problemu ją dostałam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Potwierdzam pierwsza pożyczka jest naprawdę za darmo. Trzeba tylko oddać w terminie.

  OdpowiedzUsuń
 14. Uważam że firma jest rzetelna i warta uwagi - pieniądze bez problemu szybko na koncie się znajdują. No i przede wszystkim dogodne spłacanie jest!

  OdpowiedzUsuń
 15. Super firma, bardzo profesjonalna - szybko przesyła pieniądze, bez nadmiernych formalności. Bardzo udana pożyczka.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dobra firma, rzetelna, polecam bardzo!

  OdpowiedzUsuń
 17. Extraportfel jest ok – jest super, szybko i bez problemu!

  OdpowiedzUsuń
 18. Polecam, Extraportfel jest bardzo dobra firmą! Jestem bardzo zadowolona.

  OdpowiedzUsuń
 19. Kiedyś z bardzo dużym dystansem podchodziłam do tego typu pożyczek, ale w końcu przekonałam się, że wcale nie są takie złe. Gdy pojawia się niespodziewany wydatek, to taka gotówka potrafi nieźle uratować. Trzeba jedynie ją regularnie spłacać i nie ma żadnych problemów.

  OdpowiedzUsuń