[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Dobre finansowe programy partnerskie eBroker Partner, Bankier Comperia Lead - Najlepsze opinie

Przetestowaliśmy większość mniej lub bardziej popularnych finansowych
programów partnerskich. Opiszę Wam najpopularniejsze i zarazem najlepiej wypadające na tle pozostałych. Faktem jest jednak, że nie ma idealnych programów partnerskich. W każdym zdarzają się reklamacje i komplikacje techniczne po stronie zarówno samego programu jak i reklamodawców. Dlatego warto chyba wybierać te duże, znane programy, bo mają duże doświadczenie i zaplecze techniczne. Poza tym finansowe programy partnerskie to najbardziej dochodowa forma reklamy internetowej z jaką się spotkałam, znacznie przewyższająca reklamy kontekstowe CPC i CPM.


Program Partnerski eBroker Partner - Nasz Nr 1

Po dłuższym czasie współpracy na pierwsze miejsce w naszym rankingu awansował eBrokerPartner. Bardzo dobry i nowoczesny program partnerski. Cechuje się wysokimi stawkami bazowymi, szeroką możliwością negocjacji stawek, do czego jesteśmy zachęcani od razu po rejestracji oraz bardzo dobrą walidacją, czyli akceptowalnością wniosków. Podczas naszych testów, akceptowalność wniosków była o kilka procent wyższa niż w przypadku Agory, Bankiera i Comperii. Poza tym mamy dostępną sporą liczbę kampanii. Znacznie więcej niż np. w Agorze oraz sporo ciekawych narzędzi i widgetów do wykorzystania na stronach. W programie tym nie trzeba też wysyłać żadnych rachunków jeśli się zarejestruje jako osoba fizyczna nie prowadząca działalności. Akceptujemy tylko rozliczenie i czekamy na przelew. W tym programie mamy również bonus na start +50 zł za rejestrację.

Zalety eBrokerPartner

 • Bardzo wysokie stawki podstawowe.
 • Możliwość elastycznego negocjowania stawki na jeszcze wyższą, do czego jesteśmy od razu zachęcani po rejestracji.
 • Bardzo dobra walidacja (akceptowalność wniosków i innych leadów) na poziomie TMefetk, nieco wyższa niż w Agorze, Bankierze i Comperii
 • Duża liczba kampanii, nawet jak gdzieś indziej wyłączą to często w eBroker dana kampania jest aktywna.
 • Nowoczesny program z licznymi narzędziami, statystykami i widgetami do wykorzystania na stronach
 • Bonus na start 50 zł za rejestrację.
 • Przejrzysty panel i dobre statystyki
 • Wszystko wysyła się drogą elektroniczną.
 • Można korzystać z tego programu jako firma i jako osoba fizyczna.
 • Nie trzeba podpisywać żadnych umówi i wysyłać dokumentów, wystarczy rejestracja w serwisie.

Wady

W zasadzie jedyną wadą jest fakt, że jak się zarejestrujemy i olejemy temat, a tym samym przez 3 miesiące nie wykazujemy żadnej aktywności, nie generujemy żadnego ruchu, anie leadów, to nam to konto zamkną jako nieużywane. Dlatego jak już się zarejestrujemy to warto coś podziałać. Poza tym rejestracja wymaga weryfikacji danych poprzez wykonanie przelewu aktywacyjnego na 1 zł. Tak jak w bankach, potem ten 1 zł zwracają. Ogólnie jest to jednak jeden z najlepszych programów i zdecydowanie warto go przetestować. Poniżej zamieszczam link do strony z systemem partnerskim eBrokera:

Porównując programy warto też zwrócić uwagę na fakt, że po podmianie musi upłynąć nieco czasu zanim liczba wysyłanych wniosków zrówna się z tą z poprzedniego programu. Bowiem wielu ludzi nie wysyła od razu wniosków po kliknięciu. Często robią to nico później, ale jeżeli weszli z naszego reflinka jako z ostatniego partnerskiego, to nam to system zaliczy. W programach partnerskich są też często opóźnienia systemowe oraz inne wynikające z raportowania przez banki i inne firmy, których kampanie są dostępne w PP. Dlatego po podmianie reflinków, czy innych kreacji nadal pojawiają się wysłane wnioski ze starego programu, a z nowego wiele nowych wysyłanych wniosków pojawi się po upływie pewnego czasu. Piszę o tym dlatego, że po zamianie też mieliśmy w pierwszy momencie wątpliwości i wydawało nam się, że wniosków jest mniej, ale jest tak samo. Tylko musi upłynąć trochę czasu - mówię tu o okresie około 2 miesięcy. Przy czym bywa, że w różnych programach wnioski spływają z dużo większym, kilkumiesięcznym opóźnieniem.

Program Partnerski Bankier - nasze opinie

Bankier to chyba najbardziej znany i najpopularniejszy finansowy program partnerski. Ogólnie jest bardzo dobrym programem. Stawki podstawowe ma lepsze niż Comperia, słabsze niż eBroker i Agora, aczkolwiek też nie zawsze, bowiem w niektórych kampaniach są wyższe niż w Agorze. Panel użytkownika jak dla mnie nieco mniej wygodny niż w eBroker, TMefekt, Comeperii i Agora Performance, ale to może być kwestia subiektywna. Jak się już przyzwyczai, to jest bardzo funkcjonalny i pozwala na bardzo dokładne analizowanie statystyk.

Zalety Programu Partnerskiego Bankier

 • Bardzo duża ilość dostępnych kampanii.
 • Lepsze stawki niż Comperia, niestety odrobinę niższe niż TMEfekt, eBroker Partner i Agora (aczkolwiek nie zawsze, czasem mają też wyższe od Agory).
 • Bardzo szybka płatność należności, faktur/rachunków.
 • Znana i pewna firma z dużym zaufaniem. Duża akceptacja wniosków. Wprawdzie zdarzyło nam się, że jeden z wysłanych wniosków wymagał reklamacji. Przy czym reklamacja została uwzględniona bez problemu, a wynagrodzenie doliczone.
 • Obecnie już nie trzeba podpisywać żadnych umówi i wysyłać dokumentów, wystarczy rejestracja w serwisie.
 • Dokładne statystyki.
 • Możliwość otrzymywania powiadomień w momencie wysłania wniosku za naszym pośrednictwem - osobiście bardzo cenię sobie tą funkcję.
 • Dobra komunikacja z pracownikami programu.

Wady

 • Niższe stawki w niektórych kampaniach niż eBroker.
 • Niższe indywidualnie negocjowane stawki premium przy bardzo dużej ilości uzyskiwanych wniosków. Mniejsze niż w eBroker

Bankier to bardzo dobry program z olbrzymią ilością kampanii reklamowych i dobrymi stawkami, a przede wszystkim wszystko działa sprawnie i szybko. Jest to bardzo ważne, bo nawet jak się wynegocjuje w innym programie o kilka złotych wyższą stawkę, to wystarczy jeden utracony wniosek i już jesteśmy sporo do tyłu. Bankier jest dosyć niezawodny i uważam, że to podstawowy program, z którego zdecydowanie warto korzystać. Mają duże doświadczenie i dobrą organizację. Jeśli prowadzicie bloga, stronę internetową lub portal o tematyce finansowej, a jeszcze nie korzystacie z systemu partnerskiego Bankier to naprawdę warto się zarejestrować. Program nie znajduje się w domenie Bankier.pl. Mają swoją osobną domenę dla systemu partnerskiego. Poniżej zamieszczam link do tego programu partnerskiego.

Praktycznie wszyscy sobie chwalą ten program partnerski i po dłużej współpracy my również mamy dobrą opinię na jego temat.

Agora Performance - nasze opinie [Uwaga Agora znika z rynku]

Agora Performacne - program partnerski należący do znanej medialnej spółki AGORA S.A., która jest posiadaczem takich rozpoznawalnych marek jak między innymi Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Metro, Radio Złote Przeboje, Radio TokFM i wielu innych. Także jak najbardziej poważny partner.

Przede wszystkim Agora ma dość wysokie stawki. Wiele kampanii w Agorze ma wyższe stawki niż Bankier, o Comperii nie wspominając, która ma dosyć niskie stawki bazowe, podobnie jak wiele mniej znanych programów. Nawet jak korzystacie z Bankiera, to niektóre programy lepiej wybrać TMefekt, Agorę lub eBroker Partner, gdzie jest spora możliwość negocjacji. Przy dużej ilości wniosków, mogą to być naprawdę spore różnice. Kolejną zaletą Agory jest przejrzysty panel zarządzania, w którym łatwo się poruszać i statystyki są dosyć czytelne. Przy czym ta kwestia jest zawsze subiektywna.

Zalety Programu Partnerskiego Agora Performance

 • Wysokie stawki.
 • Dobry kontakt i nawet w niektórych przypadkach możliwość negocjowania warunków przy dużej ilości wysyłanych wniosków. Chociaż czasami nie ma odpowiedzi na maila, ale rzadko.
 • Przejrzysty i wygodny panel administracyjny.
 • Szybka płatność należności faktur/rachunków.
 • Stale się rozwijają i pozyskują nowe kampanie.
 • Duża wiarygodność.
 • Prawidłowe zliczenie wniosków - od czasu do czasu testujemy wybrane oferty, sami z nich korzystając. Nie było ani jednego wniosku, z którego skorzystaliśmy sami lub znajomi i nie zostałby rozliczony.
 • Można korzystać z tego programu jako firma i jako osoba fizyczna.
 • Nie trzeba podpisywać żadnych umówi i wysyłać dokumentów, wystarczy rejestracja w serwisie.

Wady

 • Mniejsza ilość dostępnych kampanii niż w Bankierze, Comperii, eBroker i TMefekt.

Program Partnerski Comperia Lead - nasze opinie

Naszym zdaniem ComperiaLead w porównaniu do innych wypada najsłabiej, ale również jest programem wartym uwzględnienia. Przede wszystkim stawki podstawowe CPL i CPS znacznie niższe niż w eBroker, TMefekt, Agora Performacne i Bankier. Pewności nie mamy, ale dość spora liczba wniosków jest odrzucana, aczkolwiek może być to specyfika danych kampanii, z których korzystamy. Ogólnie korzystamy z Comperii w ostateczności jak w TMefekt i eBroker nie ma danego programu, Bankier wycofał ową kampanię, to wtedy podmieniamy na Comperię. Ewentualnie korzystamy również z widgetów, porównywarek, rankingów, kalkulatorów, których Comperia ma sporo w przeciwieństwie do Bankeira i Agory, i to chyba jest ich największa zaleta. Kolejną zaletą jest naprawdę olbrzymia ilość dostępnych kampanii. Z kolei sporym minusem jest fakt, że zliczanie i akceptacja, bądź odrzucenie wniosków odbywa się znacznie wolniej niż w przypadku Agory i Bankiera. Niektóre wnioski wiszą jeszcze jako weryfikowane, mimo że pochodzą z ubiegłego roku. Przy czym to też może wynikać ze specyfiki danej kampanii i winy samego reklamodawcy. Jeśli chodzi o płatności to trwa to nieco dłużej niż w TMefekt, eBroker, Bankierze i Agorze, ale nie ma dramatu.

Zalety Programu Partnerskiego Comperia Lead

 • Bardzo duża ilość dostępnych kampanii. Często jak nie ma w Agorze i Bankierze to w Comperii można jeszcze znaleźć daną kampanię.
 • Dużo różnych widgetów w formie porównywarek, zestawień i rankingów oraz kalkulatorów finansowych.
 • Dość przejrzysty i wygodny panel użytkownika z czytelnym zestawieniem leadów i możliwością reklamacji z poziomu panelu użytkownika, bez kontaktu mailowego. Aczkolwiek nie wiem czy to takie dobre rozwiązanie.
 • Obecnie już nie trzeba podpisywać żadnych umówi i wysyłać dokumentów, wystarczy rejestracja w serwisie.
 • Dobre stawki premium przy dużych ilościach wniosków.

Wady

 • Niższe stawki bazowe od eBroker, TMefekt, Agory i Bankiera
 • W wielu kampaniach jest ekran przejściowy z ładowaniem statystyk i przekierowania po kliknięciu reflinka, co może czasem odstraszyć użytkownika (tak nam się wydaje przynajmniej).
 • Dużo odrzucanych wniosków, przy czym nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować - na ile słusznie.
 • Czasem nie ma odpowiedzi na maile, ale ogólnie nie jest źle w tym temacie. Wiadomo, że w dużych firmach czasem jakieś maile zaginą w natłoku korespondencji.

Także reasumując najlepsze programy naszym zdaniem to TMefekt i eBroker Partner, a reszta stanowi dobre uzupełnienie. Jeśli czegoś nie ma w TMefek, eBroker, czy Agorze to korzystamy z kampanii z Bankiera, niestety z niższą stawką. Jak Bankier kończy daną kampanie, to wtedy korzystamy z Comeprii i tu już niestety ze sporo mniejszą stawką. Z Comperii można też wykorzystać sporo fajnych gadżetów typu porównywarki, rankingi, kalkulatory itp., ale jeżeli jakiś podobny jest dostępny w eBroker, TMefekt, Agorze lub Bankierze, to warto wybrać któryś z nich, bo stawki zapewne będą wyższe.

Jak zwykle zachęcam Was do komentowania, wyrażania własnych opinii i spostrzeżeń.

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
29 komentarzy

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

 1. Działam w tych programach i ostatnio chwalę sobie szczególnie Comperię. Jakoś dobrze mi się pracuje w ich systemie i z ich narzędziami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Comperia ma niższe stawki niż Agora i Bankier. Długo się czeka na weryfikację wniosków. Ogólnie mi się wydaje, że jest dużo odrzuceń w porównaniu do innych. Statystyki z jednej strony są wygodne w kwestii wyświetlania wniosków, ale z drugiej jak chce się coś już dokładniej zweryfikować to czasem trudno. Jeśli chodzi o panel i stawki to wg. mnie Agora najlepsza. W kwestii kontaktu też nie narzekam. Także z tych 3 moim zdaniem Agora jest na pierwszym miejscu. No i przede wszystkim ma chyba najwyższe stawki na rynku oraz dużą akceptowalność wniosków.

   Usuń
  2. Najbardziej przejrzysta jest Agora, w statystykach można dokładnie zweryfikować dany wniosek. W Comperii też jest to bardzo czytelnie, widać jak dużo wniosków jest odrzucane. Przy czym w Comeprii nie ma godziny, o której wysłano wniosek, więc jak jest sporo wniosków z danej kampanii, to trudno zweryfikować, który jest który w danym dniu. W Bankierze z kolei wnioski odrzucone, po pewnym czasie znikają i trudno się określa jak wiele z nich jest odrzucane.

   W kwestii stawek to Agora zdecydowanie najlepsza.

   Usuń
  3. O Comperii mogę powiedzieć tyle, że niektóre kampanie, z których korzystałem mają 99% odrzuceń, no to co to za sens? Nie mówię, że wszystkie tak mają, ale jest tam ewidentnie strasznie duży współczynnik odrzuceń, przynajmniej w tych kampaniach, z których ja korzystałem - bo już nie korzystam.

   Usuń
  4. Najlepszy jest Bankier, mają dosyć dobre stawki, ale stawki to nie wszystko. Liczy się też niezawodność systemu. Przetestowałem już 5 programów partnerskich może nie z tej listy, ale mniej znanych. No i nie oszukujmy się nigdzie nie jest idealnie. Zdarza się, że wnioski się nie zapisują, mają problemy techniczne itp. Nawet jak ktoś da stawkę powiedzmy 10 zł wyższą, to przy wniosku wartym 100 zł, który się nie zapisał trzeba, aż 10 wniosków żeby wyrównać jedną stratę.

   Usuń
 2. Witam
  Ja się podziele moimi doświadczeniami. Dotychczas korzystałem z Agory, Afillme i SalesMedia. Ta pierwsza - super kontakt, szybkie wypłaty i 100% uznanych konwersji. Afillme 0% uznanych konwersji modelu CPS - porażka szkoda czasu -tłumaczyli sie w reklamacji że reklamodawca ich oszukuje.. To samo ten ostatni- poprostu szrot.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto co jakiś czas zweryfikować rzetelność partnera, np. jak ktoś ze znajomych z naszego polecenia skorzysta z linka, to zapisać sobie nr wniosku i sprawdzić, czy prawidłowo został zaliczony jako wysłany, a później zaakceptowany.

   Jak dotychczas moim zdaniem również Agora wypada najlepiej.

   Usuń
 3. Dla mnie najlepsza jest Agora 100% udanych transakcji. Co do Afill.me i SalesMedia - porażka na całej lini. 0 zatwierdonych konwersji.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się czy można ufać tej opinii, czy nie jest sponsorowana albo pisana pod ref. Adtaily Agory jest porażką, to sprawia że jestem nieufny wobec drugiego ich systemu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest pisana pod ref. Jest pisana na bazie naszych doświadczeń z wszystkimi 3 systemami. Adtaily to całkiem inny, chyba też stary i dosyć specyficzny system reklamy, mało dochodowy z tego co wiem. Przy czym nigdy nie miałam z nim do czynienia. Adtaily jest chyba w ogóle osobną spółką, ale należącą do tej samej grupy kapitałowej. Chyba nie należy wrzucać do jednego worka tych dwóch firm.

   Usuń
 5. Korzystałem ze wszystkich wymienionych PP oprócz Agory i raczej nie byłem zadowolony szczególnie z Comperia (zresztą wiele osób negatywnie ostatnio się o nich wypowiada. Obecnie 2 miesiąc korzystam z PP novacash.eu, nowy mało znany. Jak na razie jestem zadowolony, zobaczymy co będzie dalej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są 3 największe i najpopularniejsze programy. Ja jakoś bardziej ufam tym dużym z doświadczeniem niż nowym, chociażby w kwestii działania systemu. Przy czym warto testować. Agora i Bankier mają najwyższe stawki i są najbardziej znane. Moim zdaniem najlepsze. O Comperii też miałem średnie zdanie, ale ostatnio się poprawiło. W każdym się zdarzają bezpodstawnie odrzucone leady i reklamacje, a przetestowałem już dość sporo programów. Jeszcze w żadnym nie było w 100% ok, ale jak np. mi z jakiegoś mało znanego programu nawet ktoś na maila nie dopisze, to już jest dla mnie jakiś sygnał. W tych jest dość dobra obsługa, dużo kampanii i wysokie stawki. Comepria ma takie dość śmieszne kampanie własne CPL i z nich nie warto korzystać, bo z reguły są odrzucane, a telefon dotyczy często innego produktu niż z kampanii. Przy tych głównych kampaniach jest jednak zwykle ok.

   Usuń
 6. Łukasz Kruszyna17 czerwca 2016 11:08

  Dobrą organizację w temacie systemu partnerskiego ma Noma Medica. Chodzi mi oczywiście o ten True Health – truehealth.eu. W zasadzie jest to opcja dla każdego, ale najlepsza dla ludzi mających jakąś działalność w tej branży, choćby gabinet lekarski, hotel, SPA, uzdrowisko itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale to jest jakiś program związany ze zdrowiem, a nie finansowy.

   Usuń
 7. Pytanie co do Agory: jak wygląda kwestia wypłaty zebranej gotówki? Czy trzeba podawać dodatkowe dane do ewentualnych podatków, czy innych składek, czy wystarczy sam nr konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od formy rozliczeń. Dane trzeba podać. W przypadku firmy są to dane firmy i oczywiście NIP. W przypadku osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej NIP lub pesel oraz pozostałe dane. Podatek odprowadzasz sam na konto właściwego urzędu skarbowego.

   Usuń
  2. Jeśli to Ty pisałeś też na maila odnośnie Comperii, to odpisałam Ci, ale maile nie dochodzą na Twoją skrzynkę. Przychodzi informacja, że poczta nie może być dostarczona.

   Usuń
  3. Sylwia Sylwia, jeśli chodzi o mail ze słówkiem "centrum" w adresie to jak najbardziej ja. Wysłałem do siebie testowy mail z innego adresu i doszedł (wprawdzie do spamu, ale jednak). Spróbuj proszę jeszcze raz.
   Przemek - dziękuję za odpowiedź, o to mi chodziło.

   Usuń
  4. Próbowałam, cały czas to samo. Może to kwestia konfiguracji mojej poczty, ale do innych dochodzą.

   Usuń
 8. Co do Comperia bardzo trafne uwagi. Zgadzam się z nimi w zupełności,: brak kontaktu, wnioski "wiszą" po kilka miesięcy i nie wiadomo co z nimi dalej. Od siebie dodam brak responsywności widgetów dla urządzeń mobilnych (w innych sieciach ten problem nie występuje). Ogólnie słaba ocena

  OdpowiedzUsuń
 9. Co do Comperii to niestety nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Na ok. 100 (sto) wniosków o kredyty hipoteczne - ani jeden nie został zatwierdzony! Połowa jest odrzucona, a połowa wisi od ponad pół roku. Ponadto ich obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Zadając pytanie przez maila potrafią odpowiadać pojedynczymi słówkami bez stopki w mailu, a takie coś nie powinno mieć miejsca w poważnej firmie. Osobiście po roku promowania Comperii przerzucam się na inne, proponowane tutaj strony i mam nadzieję, że będzie lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 10. Kredyty hipoteczne mają raczej dużo odrzuceń, ale tak szczerze to żaden system partnerski nie jest doskonały. Korzystałem już z 6-ściu i w każdym były reklamacje. To nie tylko po stronie programu są problemy, ale też po stronie reklamodawcy. Zweryfikujesz tylko wnioski, które ktoś znajomy wysłał, także pewnie w praktyce masa odpada, która powinna mieć akcept. Niestety trzeba się z tym pogodzić. Programy partnerski, przynajmniej te finansowe są i tak bardziej opłacalne niż na przykład reklamy Google, a o pozostałych sieciach nie ma co nawet wspominać. Nie sądzę, że programy partnerskie robią to celowo, chociaż to może też i się zdarza. Zwykle to chyba jednak problemy techniczno-informatyczne. Szczególnie nie polecam programu Money2Money z portalu Money.pl, tam są często jakieś dziwne warunki do spełnienia przez użytkownika żeby uzyskać akcept w niektórych kampaniach.

  OdpowiedzUsuń
 11. eBroker - no nie wiem jak Wam wyszło, że jest nowoczesny - panel chodzi jak ślimak - w czasie oczekiwania na listę programów można kawę sobie zrobić - właściwie to mało rozwoju tam widać. Do tego niestety akceptacja wcale nie jest najwyższych lotów - mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc tną coraz więcej - szczególnie jak jesteś zarejestrowany jako firma. Comperia - zgadzam się z przedmówcami - poziom akceptacji to dno i 5m mułu. Agora - szkoda, że znikła - fajny był program. Bankier - nie testowałem. Za to działam ostatnio w leadstar.pl - to jest dopiero nowoczesne rozwiązanie. Stawki nie najwyższe na rynku (choć można negocjować) ale rozliczenia bardzo rzetelne. Szkoda, że ich tutaj nie opisaliście bo baaardzo dużo robią dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 12. eBroker - no nie wiem jak Wam wyszło, że jest nowoczesny - panel chodzi jak ślimak - w czasie oczekiwania na listę programów można kawę sobie zrobić - właściwie to mało rozwoju tam widać. Do tego niestety akceptacja wcale nie jest najwyższych lotów - mam wrażenie, że z miesiąca na miesiąc tną coraz więcej - szczególnie jak jesteś zarejestrowany jako firma. Comperia - zgadzam się z przedmówcami - poziom akceptacji to dno i 5m mułu. Agora - szkoda, że znikła - fajny był program. Bankier - nie testowałem. Za to działam ostatnio w leadstar.pl - to jest dopiero nowoczesne rozwiązanie. Stawki nie najwyższe na rynku (choć można negocjować), ale rozliczenia bardzo rzetelne. Szkoda, że ich tutaj nie opisaliście bo baaardzo dużo robią dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kiedyś rzeczywiście panel eBroker działał powoli, ale potem zmienili serwer i mi tam śmiga szybko. Co do programów to opisane zostały te największe i najpopularniejsze z dużymi możliwościami negocjowania stawek, z doświadczeniem w aspekcie technicznym i informatycznym w tej dziedzinie i posiadające dużą ofertę kampanii. Agora akurat miała dość małą. Ogólnie tych finansowych programów partnerskich powstało tyle, że trudno zliczyć, ale to często jest pośrednik, pośrednika u pośrednika. Nawet te główne często korzystają z programów partnerskich tworzonych przez inne agencje, ale zwykle można u dużego pośrednika uzyskać lepsze warunki, niż bezpośrednio, bo on dostarcza olbrzymie ilości wniosków, a jak chcesz negocjować bezpośrednio z jakąś agencją, która robi jedne program partnerski dla jednego banku, to zwykle Cię zleją i nie chcą negocjować stawek, a w efekcie paradoksalnie u pośrednika wynegocjujemy nieraz większą.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ja korzystam z ebroker i właśnie mi napisano, że wnioski będą nadal nie rozliczone, bo reklamodawca ich nie zatwierdził. Super pogratulować! Oszuści!

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale skąd wiesz, że były prawidłowe? Jeśli ktoś znajomy zakładał i masz pewność to reklamuj. Podaj nr wniosku w banku. Przy odrzucaniu reklamodawca podaje powód, który musi być zgodny z warunkami kampanii. Poproś o powód odrzucenia. Jaka to kampania? Mi się eBroker dobrze sprawdza. Gorzej z bankami, które ciągle coś zmieniają i kombinują.

  OdpowiedzUsuń
 16. Korzystałem ze wszystkich powyższych programów i są ogólnie ok, tylko TMefekt jak został wchłonięty przez Money.pl i ich program Money2money, to sobie go darowałem Money2Money (M2M) to najgorszy program z jakim miałem do czynienia. Trudny kontakt, kampanie obwarowane dodatkowymi dziwnymi warunkami, których nie ma u innych. Masakra.

  OdpowiedzUsuń
 17. Moim zdaniem bardzo fajnie opisany problem. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń