[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Bank Millennium [ Opinie ] Konto 360 stopni [Opłaty Warunki Promocje]

Bank Millennium to znany duży bank, z duża liczbą oddziałów i wpłatomatów w całej
Polsce. Jeśli chodzi o ogólną ofertę banku, to mimo że jest to duży bank, to zdarzają się tam również ciekawe, promocyjne lokaty jak w małych bankach i bankach stricte internetowych, przy czym głównie dla posiadaczy konta 360 st. W Millennium mamy również pełny wachlarz usług bankowych dla praktycznie każdego profilu klienta oraz atrakcyjne, nowoczesne konto osobiste 360 st., które łączy w sobie zalety klasycznej bankowości i posiadania rachunku w dużym banku z dużą liczbą oddziałów i wpłatomatów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem dla nowych środków. Bank Millennium Konto 360 https://www.bankmillennium.pl
Nasza Ocena: 4 na 5 4 star

Opinia o koncie 360 st. w Banku Millennium

Opinie klientów w Internecie - na forach internetowych i blogach są przeważnie dobre (oczywiście nie wszystkie, ale to normalne w przypadku każdego banku). W naszej ocenie Konto 360 Stopni powinno zadowolić osoby, które lubią mieć oddział banku pod ręką (Bank Millennium ma ich naprawdę dużo), zdarza im się wpłacać gotówkę do banku np. we wpłatomatach i jednocześnie chcą korzystać z nowoczesnej bankowości elektronicznej i mobilnej. Konto to można uznać za całkiem dobry podstawowy rachunek osobisty. Podstawowy dlatego, że nastawiony jest na aktywne korzystanie z konta. Jako konto dodatkowe, którego nie będziemy używać, raczej nie będzie najlepszym wyborem. Jeżeli potrzebujemy darmowego konta dodatkowego, totalnie bez warunków to lepiej wybrać Nest Bank (opis tutaj...) - również oferuje nowoczesne konto bez żadnych warunków, ale nie posiada oddziałów i wpłatomatów, bo jest to stricte internetowy bank. Jeżeli jednak poszukujemy konta podstawowego, z którego będziemy korzystać, to konto 360 stopnie w Banku Millenium jest atrakcyjną propozycją.

Zalety konta 360 st.

Bank Millenium oferuje wiele różnych promocji w postaci premii, zniżek do sklepów, progamów rabatowych, partnerskich itp., które zmieniają się co jakiś czas, więc może nie będę ich w tym miejscu szczegółowo opisywać.

Zakładając konto 360 możemy otrzymać również darmowe ubezpieczenie na rok - Pakiet Bardzo Pomocny, który jest połączeniem assistance domowego, medycznego oraz pomocy IT. Przez pierwszy rok od otwarcia konta 360 st. ubezpieczenie jest darmowe, po upływie roku kosztuje 4,98 zł miesięcznie. Możemy z niego po roku zrezygnować, możemy też nie skorzystać z niego wcale - po prostu odznaczając tą opcję w czasie wypełniania formularza z wnioskiem o konto.

Możemy otrzymać również ubezpieczenie karty bankomatowej, które przez pierwszy miesiąc jest za darmo, ale potem kosztuje 3,99 zł miesięcznie, więc jak go nie chcemy, to odznaczamy we wniosku. Można z niego zrezygnować w każdym momencie. Jest to tak zwany Pakiet Bezpieczeństwa i poza ubezpieczeniem karty otrzymujemy 25 powiadomień SMS o transakcjach nią dokonanych, jeżeli takowe chcemy otrzymywać. Jeżeli go nie chcemy, to nie zaznaczamy we wniosku albo po założeniu rachunku można też zrezygnować z tej usługi dzwoniąc na infolinię, która nota bene działa bardzo szybko i sprawnie.

Jednak największą zaletą konta 360 st. jest nowoczesność. Bardzo fajna aplikacja mobilna do telefonów, z której możemy korzystać nawet na smartwatch'ach. Mamy nawet możliwość logowania odciskiem palca. Mało tego możemy przechowywać karty rabatowe z programów lojalnościowych w telefonie.

Opłaty i Warunki

Trudno nazwać konto 360 darmowym bez warunków, ponieważ żeby było w pełni darmowe, musimy mieć miesięczny wpływ na rachunek w wysokości 1000 zł oraz musimy wykonać 1 transakcje bezgotówkową kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. W kwestii karty jest to bardzo niewygórowany warunek, bo zwykle w większości banków mamy określoną, minimalną kwotę transakcji jakiem musimy wykonać kartą w danym miesiącu kalendarzowym lub znacznie wyższą ilość tych transakcji (np. 5).

Karta nie jest obowiązkowa, ale i tak wtedy trzeba robić tę 1 transakcję - wtedy zostaje nam do dyspozycji sam Blik. Dlatego nie ma sensu jej nie brać. Uwzględniane są także płatności kartą za pomocą portfeli elektronicznych jak Goolge Pay, Apple Pay, Garmin Pay itp.

Bank uwzględnia każdy rodzaj płatności Blik, również te internetowe płatności Blik - bezpośrednie i przez systemy płatności jak PayU, Przelewy24 i inne.

Także ogólnie wystarczy wykonać jakąkolwiek 1 płatność tymi metodami.

Z kolei wymóg minimalnego wpływu w wielu bankach nie jest wymagany. Aczkolwiek konta ze zwrotami i premiami w innych bankach często takowy warunek również posiadają. Dodatkowo niektóre banki mają obostrzenia, że musi to być wpływ z wynagrodzenia albo jednorazowy wpływ na kwotę min. 1000 zł i płatności kartą na min 300 zł miesięczni itp. W Banku Millennium źródło wpływów jest dowolne - można sobie robić przelewy z własnego konta w innym banku. Tylko w sumie muszą być na kwotę min. 1000 zł. Dlatego konto 360 stopni nadaje się raczej na konto podstawowe, z którego korzystamy, a nie jakieś dodatkowe, nieużywane. Chociaż oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i możliwość zdeponowania na nim dużej kwoty do 100 tys. na podwyższonym oprocentowaniu sprawia, że warto je założyć nawet jako konto dodatkowe i zrobić ten jeden przelew raz na miesiąc.

Warunek wpływu i transakcji kartą dotyczy także korzystania z wszelkich premii i promocji w banku Millennium.

Jeżeli zakładamy konto 360 Student lub Junior, to wtedy nie mamy tego wymogu miesięcznego wpływu i opłata za prowadzenie nie zostanie nam pobrana w przypadku braku takiego wpływu na rachunek w danym miesiącu kalendarzowym. Niestety zakładając zwykłe konto 360 stopni, w przypadku braku takiego wpływu, zostanie nam pobrana opłata za prowadzenie rachunku w wysokości 8 zł. Przy czym jeżeli pracujemy, to raczej powinniśmy ten wpływ mieć bez problemu. Można też to obejść dokonując przelewu z innego banku lub wpłatą gotówki.

Jeśli chodzi o kartę, to przez pierwsze 2 miesiące nie ma żadnych warunków w przypadku wszystkich konto 360 st., po 2 miesiącach pojawia się warunek - w przypadku zwykłych kont 360 st. - jest to ten miesięczny wpływ oraz 1 transakcja bezgotówkowa, w innym wypadku zapłacimy 7 zł za obsługę karty. Z kolei w przypadku konta 360 Student wystarczy jedna transakcja kartą na dowolną kwotę. Nie ma wymogu minimalnego wpływu. Jeżeli jednak nie wykonamy nawet jednej transakcji bezgotówkowej to zapłacimy mniej, bo dla konta 360 Student opłata ta wynosi 4 zł.

Jeżeli spełniamy te warunki, to mamy również za darmo wypłaty we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Jeżeli nie spełniamy, to za darmo mamy wypłaty w bankomatach Millenium, który też jest całkiem sporo.

Do minimalnego wpływu nie wliczają się przelewy z innego naszego rachunku w Millenium, ze zwrotów za transakcje kartą i z Domu Maklerskiego Millenium.

Reasumując jest to bardzo fajnie, nowoczesne konto, ale tylko jako podstawowy nasz rachunek bankowy, na który np. otrzymujemy wynagrodzenie lub samodzielnie je wpłacamy. Chyba że jesteśmy studentami, to nie musimy mieć żadnych wpływów. Powinno przypaść do gustu osobom lubiącym nowoczesne rozwiązania, a studentom już szczególnie. Bank Millenium przewidział, że student nie koniecznie ma stałe dochody, to też konto 360 Student jest bezpłatne bez warunku miesięcznego wpływu.

 • Mając miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł i wykonując jedną dowolną transakcję kartą w miesiącu, mamy wszystkie standardowe czynności za 0 zł - bez opłat za kartę, prowadzenie rachunku, przelewy internetowe i mobilne, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Co ważne, darmowe bankomaty w Polsce i na świecie, podobnie jak zwolnienie z opłat mamy jeśli w poprzednim miesiącu spełniliśmy warunki wspomniane powyżej - wpływy na 1000 zł i 1 transakcja kartą lub Blikiem. Co do "egzotycznych" zagranicznych bankomatów, to mimo wszystko lepiej uważać z wypłacaniem dużych kwot, bo wprawdzie bank nie pobierze nam opłaty, ale czasami może zdarzyć się, że jakiś egzotyczny bankomat sobie naliczy jakąś opłatę.
 • Różne promocje, premie, zwroty i programy promocyjne dla klientów (nie podaję konkretów, bo promocje w bankach co chwilę się zmieniają).
 • Nowoczesna aplikacja z możliwością bezpiecznego logowania odciskiem palca.
 • Dodatkowe darmowe ubezpieczenie assistance przez rok (jeśli chcemy z niego skorzystać).
 • Dodatkowe ubezpieczenie karty i pakiet powiadomień sms o transakcjach nią dokonanych (jeżeli go nie chcemy, to można wyłączyć).
 • Możliwość przechowywania kart lojalnościowych w telefonie.

Warto się zastanowić co jest dla nas istotne podczas wyboru banku. Jeśli zależy nam na nowoczesnym, funkcjonalnym koncie z dobrą aplikacją i wygodnym systemem, w dużym, pewnym banku, w którym nie występują dziwne problemy, a kontakt jest błyskawiczny to warto wybrać Millennium! Mając konta w naprawdę wielu bankach mogę powiedzieć, że bardzo dziwne problemy i komplikacje wcale nierzadko zdarzają się klientom niektórych banków w Polsce. Można się naprawdę wkurzyć czasem. Do Banku Millennium pod tym względem nie mam żądnych zastrzeżeń.

Jak założyć konto 360

Można to zrobić na kilka sposób, ale najłatwiej i najszybciej jest przez Internet w kilka minut. Poniżej zamieszczam link do wniosku o konto 360 st. Umowę przywiezie kurier. Można też iść do oddziału, no ale po co tracić czas, benzynę itp. Pod poniższym linkiem na stronie Banku Millenium znajduje się oferta tego konta - opis, aktualne promocje dla posiadaczy tego rachunku oraz wnioski o założenie konta.

Najlepiej wybrać opcję kuriera. Weryfikacja online telefonem często nie działa poprawnie, szczególnie jak ktoś ma starszy dowód. Jeżeli ktoś nie chce tego darmowego ubezpieczenia na rok, to trzeba sobie je odznaczyć we wniosku. Dla konta 360 Student nie jest one w ogóle dostępne.

W czasie wypełniania wniosku, jeżeli nie chcemy dodatkowych darmowych ubezpieczeń itp. to warto zwrócić uwagę, czy nie są zaznaczone. Zawsze też można z nich zrezygnować w dowolnym momencie.

Konto jest ogólnie w użytkowaniu bardzo dobry rachunkiem. Wygodna aplikacja mobilna i system bankowości elektronicznych. Praktycznie najlepsze konto oszczędnościowe na rynku, które nie przestaje być użyteczne po 2-3 miesiącach, bowiem promocje dotyczące oprocentowania nowych środków sukcesywnie są odnawiane - jak jedna się kończy, to od razu pojawia się nowa.

Jak ktoś chce zmienić bank, to jeden z lepszych wyborów. Owszem żeby wszystko było darmowe trzeba mieć te wpływy na min. 1000 zł, ale są to wpływy z dowolnych źródeł. Mogą być nawet z naszego konta w innym banku. Jedna transakcja kartą lub blikiem też jest bardzo łatwa do spełnienia. Chyba prawie każdy bez większego zachodu spełnia te warunki w normalnych warunkach co miesiąc. Nie trzeba pamiętać ile się wydało kartą, ile się tych transakcji zrobiło. Spełniające te warunki mamy też wszystkie bankomaty za darmo w Polsce i na świecie.

Promocje

Millennium Bank ma ogólnie dużo rożnych promocji i programów promocyjnych, partnerskich, rabatowych itp., ale te się dość często zmieniają więc może opiszemy tę najważniejszą:

do 500 zł premii dla nowych klientów zakładających konto 360 oraz 8% na koncie oszczędnościowym.

Nowy klient to taki, który przynajmniej przez 1 rok nie miał nic wspólnego z Bankiem Millennium. Jak wziąć udział w promocji należy:

 • Żeby wziąć udział w promocji zgodnie z regulaminem promocji trzeba wypełnić specjalny wniosek na stronie banku pod specjalnym linkiem. Wypełniając standardowy wniosek o konto, niestety promocja nas nie obejmie. Wypełniając wniosek specjalny od razu rejestrujemy się w promocji.
 • Warunki promocji dotyczące aktywności na koncie są takie same jak do zwolnienia z opłat - 1 transakcja kartą lub Blik i 1000 zł wpływów. Pokrywają się, także nie trzeba nic specjalnie więcej robić.
 • [180 zł za założenie ] konta i wykonanie 1 traksakcji kartą lub Blik oraz zgody.
 • [180 zł za aktywność] Wpływy na 1000 zł i jedna tranakacja katą lub Blik miesięcznie przez kolejne 3 miesiące. Jest to podstawowa aktywność potrzebna do zwolnienia z opłat więc w sumie nic dodatkowo nie trzeba robić.
 • 1,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. (promocje trwają po 2 miesiące jak jedna się kończy to od razu startuje nowa)
 • Poniżej zamieszczam link do strony banku z opisem promocji, gdzie znajduje się specjalny wniosek uprawniający do udziału w promocji:

Najlepiej wybrać opcję kuriera. Weryfikacja online telefonem często nie działa poprawnie, szczególnie jak ktoś ma starszy dowód. Spełnienie warunków promocji dotyczących 1 płatności kartą lub Blik oraz wpływu na 1000 zł jest potrzebne także do pozostałych promocji. Potem otrzymujemy premię, ale i tak same warunki dotyczą zwolnienia ze wszystkich opłat za konto, kartę i wszystkich darmowych bankomatów. Chyba, że ktoś zakłada konto tylko dla premii, to po jej otrzymaniu może zamknąć konto. Co do płatności Bliki to tak jak w przypadku zwolnienia z opłat liczone są wszystkie transakcje blik. Również te internetowe transakcje blik przez systemy płatności typu PayU, Przelewy24 itp.

Jak zwykle zachęcam Was do komentowania i wyrażania własnych opinii.
Powrót:
Jesteś tu:
AntyhaczykNajlepsze Banki[ Opinie ] ✅ Bank Millennium Konto 360 [Opinie Opłaty Warunki]

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
50 komentarzy

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

 1. Marika Michalik13 sierpnia 2015 14:03

  Mam konto w tym banku i jestem bardzo zadowolona :) zarówno z warunków umowy jak z bankowości elektronicznej, w oddziałach załatwianie formalności to też najczęściej sama przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Solidny bank. Bardzo wygodny system. Odpowiadają na maile nawet w weekend i późnym wieczorem. Najlepsze konto oszczędnościowe. Millenium ma wszystko czego potrzeba. No i nie zdarzyła mi się do tej pory żadna dziwna akcja. Czego nie mogę powiedzieć o innych bankach, w których miałam konta.

   Usuń
 2. Myślałam o koncie w tym banku :) Polecała mi je nawet moja koleżanka. Z tego co wiem ma konto w Millenium i jest zadowolona. Ja póki co korzystam z PKO.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wczoraj założyłem i jestem zadowolony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale z czego jesteś zadowolony? Czy już po 24 godz. masz jakieś zadowalające fakty? Pewnie kupkę Ci się udało zrobić...Ty głupcze.

   Usuń
  2. Nikt tu nikogo nie obraża. Facet stwierdził fakt. Łaskawa Pani.

   Usuń
  3. No cóż, wydaje mi się, że jednak nazywanie kogoś głupcem jest dosyć obraźliwe.

   Pozdrawiam

   Usuń
 4. W Łodzi tylko jeden wpłatomat w dodatku daleko od centrum.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, Mam kredyt hipoteczny w tym banku i wiele innych produktów od lat. Ogólnie jestem zadowolona. Choć duża ilość wpłatomatów, która jest w artykule, to przesada. We Wrocławiu, prawie milionowym mieście, są 2 i żaden z nich nie jest 24h. W porównaniu do konkurencji to żenada. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała masa banków w Polsce w ogóle nie ma wpłatomatów, więc chyba nie jest tak źle, jak w każdym mieście jest przynajmniej jeden.

   Usuń
  2. Wpłatomat jest - Wrocław ul. Świeradowska na terenie sklepu Ferio Gaj

   Usuń
 6. Ireneusz Mazur3 marca 2016 08:57

  Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda podejście banku do ofert promocyjnych? Czy ta promocją ma określony czas trwania? Czy tabele opłat często są zmieniane? Czy bank zwiększa opłaty cyklicznie, jak to jest u konkurencje np. CA? Nie ukrywam, że ta oferta jest ciekawa, ale zastanawiam się, czy za pół roku bank nie zmieni warunków na gorsze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej się trzymają ustalonych warunków. Promocje to chyba jak wszędzie są na jakiś czas. Nigdzie nie jest tak, że promocje są stałe, ale Millenium raczej nie kombinuje ze zmienianiem warunków. Przy czym mam to konto około 1 roku, więc musiałby się ktoś wypowiedzieć, kto ma kilka lat.

   Usuń
  2. Jesteś zadowolona z tego konta?

   Usuń
  3. Tak, jak najbardziej. Bardzo fajne konto i nie mam się do czego przyczepić, na razie. Mam nadzieję, że tak zostanie ;)

   Usuń
 7. A ja wypłacam 1000 zł i go z powrotem wpłacam, więc mam darmowe konto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brawo ty

   Usuń
  2. Brawo Ja ;)

   Usuń
  3. No to ciekawe bo wyraźnie napisane jest, że nie może to być wpływ własny :D

   Usuń
 8. czy da się z tego konta zrezygnować w przypadku kiedy się go już nie chce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z każdego konta da się zrezygnować kiedy się chce.

   Usuń
  2. Tak, zamknięcie konta można wyklikać w bankowości internetowej!

   Usuń
 9. "W sumie możemy uzyskać zwrot do 60 zł miesięcznie, czyli do 360 zł rocznie."
  Rok ma 6 miesięcy? Czy po 6 miesiącach promocja związana ze zwrotem przestaje obowiązywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być przez 6 miesięcy. Przy okazji aktualizacji artykułu przeoczyłam to sformułowanie. Także dziękuję za zwrócenie uwagi.

   Usuń
 10. Brakuje w artykule informacji, że aby uzyskać zwrot za płatności kartą lub blikiem należy spełnić warunek stawiany przez bank, a mianowicie przynajmniej raz w miesiącu (przez okres trwania promocji czyli 6m-cy) należy zalogować się w bankowości mobilnej. Kasia

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam to konto i śmiało mogę polecić - wg mnie bank gra czysto z klientem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda, że skończyła się promocja na moneyback. Czekam jak wróci i wtedy chyba założę

  OdpowiedzUsuń
 13. 2,7% na koncie oszczędnościowym to całkiem nieźle, porównując nawet do lokat, które ostatnio są gorzej oprocentowane od kont oszczędnościowych.

  OdpowiedzUsuń
 14. Millennium miewa też dobre lokaty promocyjne. No i te konta oszczędnościowe jedne z najlepszych obecnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Konto junior 360, najgorszy produkt z możliwych. Przestrzegam! W ich millenecie (przy logowaniu przez komputer) limity transakcji dziennych to 10.000 zł (zarówno przelew jak i wypłata) w rzeczywistości to ok 5100 zł na miesiąc!!! Pozostałych pieniędzy w danym miesiącu nie ruszysz, ewentualnie tylko decyzją Sądu rodzinnego. Np. taka sytuacja: wpłacasz dziecku pieniądze, zbiera na komputer, sprzęt sportowy, wymarzone wakacje, porządny rower - realizację jakiegokolwiek marzenia i przychodzi do opłacenia transakcji i tu zonk. Wszyscy nagle twierdzą, że to cud konto to konto oszczędnościowe i w danym miesiącu dzieciak może wypłacić równowartość średniej krajowej. To z założenia edukacyjne konto, nauczyło moje dziecko by z daleka trzymać się od banku Millennium, bo mimo widocznego limitu transakcyjnego w systemie (śmiem twierdzić, że to celowe wprowadzanie w błąd klienta) okazja zakupu komputera na który zbierał przeszła mu obok nosa, bo nikt nie będzie czekał miesiąc, aż bank uwolni jego pieniądze!

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy - jak napisałeś ten komentarz, to aż postanowiłem to sprawdzić i napisałem do nich. Co ciekawe odpisali błyskawicznie. To na pewno plus tego banku.

  Co do twojej opinii o koncie Junior - to nie jest ich wymysł, ani celowy zabieg, tylko ustawa to reguluje. Wskazany w wiadomości limit konta Junior nie jest zależny od Banku, a od ustawodawcy i dotyczy wszystkich kont Junior dostępnych w ofercie różnych Banków. Zgodnie z Kodeksem Rodzinnym i Opiekuńczym art. 101 § 3: „Rodzice nie mogą bez zezwolenia sądu opiekuńczego dokonywać czynności przekraczających zakres zwykłego zarządu ani wyrażać zgody na dokonywanie takich czynności przez dziecko." Obecnie kwota zwykłego zarządu wynosi 5 148,07 zł/m-c i są to środki, którymi dziecko lub jego rodzice mogą dysponować. W przypadku wyższej kwoty, zgodę musi wyrazić sąd rodzinny.

  Maksymalna kwota przelewu w Millenecie wynosi 50 000 zł. Limity można zmieniać w dowolny sposób, jednak w przypadku konta Junior kwoty te nie mogę przekraczać kwoty zwykłego zarządu. Bez zezwolenia sądu, Bank nie może udostępnić możliwości dokonania transakcji przekraczającej tę kwotę.

  To powinieneś mieć pretensje raczej do władz, że takie durne przepisy są, a nie do banku.

  Swoją drogą też o tym nie wiedziałem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo dobrze przemyślany bank. Bardzo wygodny. Dobry na konto podstawowe. Wszystko jest, wszystko działa, a miałem już konta w kilku bankach i można się było nawkurzać nieraz. Poza tym bardzo dobre konto oszczędnościowe. Według mnie najlepsze na rynku. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony, a używam tego konta na co dzień.

  OdpowiedzUsuń
 18. Najlepiej sobie odhaczyć konto Revoult Junior, które ma się niedługo pojawić i na nie czekać. Może wniesie sporo nowego w kategorii konto dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o pomoc. Czy może mi ktoś pomóc potrzebuje skan ike w millenium.

  OdpowiedzUsuń
 20. Co? Jaki skan IKE? Sprecyzuj o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten bank to kpina. Już samo obejrzenie ich głupich reklam odpycha od korzystania z ich usług.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy no fajnie, że oceniasz banki po samych reklamach. W sumie dla każdego istotne jest coś innego. Moim zdaniem jest ok. Chociaż oczywiście są pewene niedociągniecia, jak wszędzie.

  OdpowiedzUsuń
 23. Witam, mam takie pytanie, planuje założyć konto 360, to będzie pierwsze konto od dłuższego czasu ponieważ sytuacja wcześniej nie wymagała, dostaje wynagrodzenie od pracodawcy do przysłowiowej ręki, pytanie brzmi czy gdy będę chciał dokonać wpłaty na nowo otwarte konto za pomocą wpłatomatu to będę zwolniony z opłat za utrzymanie konta i kartę czy pracodawca musi mi przelać na konto, proszę o podpowiedź. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 24. Tak, każdy wpływ zewnętrzny jest akceptowany w kwestii zwolnienia z opłat. Nie liczą się tylko przelewy wewnętrzne między własnymi kontami w banku Millennium. Na przykład z konta oszczędnościowego Profi na konto 360.

  OdpowiedzUsuń
 25. Mam od kilku lat w banku Milenium "dobre konto", czy mogę je zamienić na konto 360.

  OdpowiedzUsuń
 26. @Andrzej, na pewno możesz - konto 360 jest cały czas w ofercie. Co innego jakby było wycofane z oferty.

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy naprawdę konto jest niedostępne dla komornika?

  OdpowiedzUsuń
 28. Jakie macie opinie na temat kredytu?

  OdpowiedzUsuń
 29. Dyskryminują osoby po 70-ce. Omijać z daleka. Bardzo utrudniony kontakt, tylko 2 numery telefonów - oddziały terenowe nie mają telefonów!?

  OdpowiedzUsuń
 30. Ale w jakim sensie dyskryminują osoby starsze? Ktoś nie ustąpił miejsca, czy o co chodzi? Co do telefonów to większość banków nie udostępnia w sieci telefonów do konkretnych oddziałów i osób. Wszystko idzie przez infolinię.

  OdpowiedzUsuń
 31. Bardzo dobry kontakt. Po zalogowaniu na czacie wszystko załatwiłem, bez potrzeby dzwonienia na infolinię.

  OdpowiedzUsuń
 32. Ogólnie jest okej. Miałam pewien problem w aplikacji mobilnej, 4os 4!!!! Starali mi się pomóc i nic z tego, jedynie panu (**usunięto dane**) to się udało, od całego serca polecam tego profesjonalistę!

  OdpowiedzUsuń
 33. Jak dla mnie nazwanie kogoś takiego głupcem jest zbyt delikatne.

  OdpowiedzUsuń
 34. Obiecywana premia 360zł nie należy się, bo miła pani w banku zapomniała sprawdzić ze 2018 roku byłem klientem banku.

  OdpowiedzUsuń