[Promocje bankowe i nowe opinie 2020]

Bank Millennium [ Opinie ] Konto 360 stopni [Opłaty Warunki Promocje]

Bank Millennium to znany duży bank, z duża liczbą oddziałów i wpłatomatów w całej
Polsce. Jeśli chodzi o ogólną ofertę banku, to mimo że jest to duży bank, to zdarzają się tam również ciekawe, promocyjne lokaty jak w małych bankach i bankach stricte internetowych, przy czym głównie dla posiadaczy konta 360 st. W Millennium mamy również pełny wachlarz usług bankowych dla praktycznie każdego profilu klienta oraz atrakcyjne, nowoczesne konto osobiste 360 st., które łączy w sobie zalety klasycznej bankowości i posiadania rachunku w dużym banku z dużą liczbą oddziałów i wpłatomatów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem dla nowych środków. Bank Millennium Konto 360 https://www.bankmillennium.pl
Nasza Ocena: 4 na 5 4 star

Opinia o koncie 360 st. w Banku Millennium

Opinie klientów w Internecie - na forach internetowych i blogach są przeważnie dobre (oczywiście nie wszystkie, ale to normalne w przypadku każdego banku). W naszej ocenie Konto 360 Stopni powinno zadowolić osoby, które lubią mieć oddział banku pod ręką (Bank Millennium ma ich naprawdę dużo), zdarza im się wpłacać gotówkę do banku np. we wpłatomatach i jednocześnie chcą korzystać z nowoczesnej bankowości elektronicznej i mobilnej. Konto to można uznać za całkiem dobry podstawowy rachunek osobisty. Podstawowy dlatego, że nastawiony jest na aktywne korzystanie z konta. Jako konto dodatkowe, którego nie będziemy używać, raczej nie będzie najlepszym wyborem. Jeżeli potrzebujemy darmowego konta dodatkowego, totalnie bez warunków to lepiej wybrać Nest Bank (opis tutaj...) - również oferuje nowoczesne konto bez żadnych warunków, ale nie posiada oddziałów i wpłatomatów, bo jest to stricte internetowy bank. Jeżeli jednak poszukujemy konta podstawowego, z którego będziemy korzystać, to konto 360 stopnie w Banku Millenium jest atrakcyjną propozycją.

Zalety konta 360 st.

Przede wszystkim możemy otrzymać zwrot za płatności kartą i za pomocą aplikacji mobilnej BLIK. W sumie możemy uzyskać zwrot do 60 zł miesięcznie, przez pół roku czyli do 360 zł. Stąd chyba też nazwa konta. Dokładnie wygląda to następująco - otrzymujemy:

 • 2% zwrotu za płatności kartą - do 30 zł miesięcznie.
 • Aż 10% zwrotu za płatności dokonywane aplikacją mobilną BLIK - do 30 zł miesięcznie.

Jest to promocyjna oferta ograniczona czasowo.

Zakładając konto 360 możemy otrzymać również darmowe ubezpieczenie na rok - Pakiet Bardzo Pomocny, który jest połączeniem assistance domowego, medycznego oraz pomocy IT. Przez pierwszy rok od otwarcia konta 360 st. ubezpieczenie jest darmowe, po upływie roku kosztuje 4,98 zł miesięcznie. Możemy z niego po roku zrezygnować, możemy też nie skorzystać z niego wcale - po prostu odznaczając tą opcję w czasie wypełniania formularza z wnioskiem o konto.

Możemy otrzymać również ubezpieczenie karty bankomatowej, które przez pierwszy miesiąc jest za darmo, ale potem kosztuje 3,99 zł miesięcznie, więc jak go nie chcemy, to odznaczamy we wniosku. Można z niego zrezygnować w każdym momencie. Jest to tak zwany Pakiet Bezpieczeństwa i poza ubezpieczeniem karty otrzymujemy 25 powiadomień SMS o transakcjach nią dokonanych, jeżeli takowe chcemy otrzymywać. Jeżeli go nie chcemy, to nie znaznaczamy we wnieosku albo po założeniu rachunku można też zrezygnować z tej usługi dzwoniąc na infolinię, która nota bene działa bardzo szybko i sprawnie.

Jednak największą zaletą konta 360 st. jest nowoczesność. Bardzo fajna aplikacja mobilna do telefonów, z której możemy korzystać nawet na smartwatch'ach. Mamy nawet możliwość logowania odciskiem palca. Mało tego możemy przechowywać karty rabatowe z programów lojalnościowych w telefonie.

Wady konta 360 st. Opłaty i Warunki

Trudno nazwać to konto darmowym bez warunków, ponieważ żeby było w pełni darmowe, musimy mieć miesięczny wpływ na rachunek w wysokości 1000 zł oraz musimy wykonać 1 transakcje bezgotówkową kartą lub Blikiem na dowolną kwotę. O ile w kwestii karty, są to bardzo konkurencyjne warunki, bo zwykle w większości banków mamy minimalną kwotę transakcji jaką musimy wykonać kartą w danym miesiącu kalendarzowym lub znacznie wyższą ilość transakcji (np. 5), to z kolei wymóg minimalnego wpływu w wielu bankach nie jest wymagany. Aczkolwiek konta ze zwrotami itp. w innych bankach zazwyczaj takowy warunek również posiadają (Np. konto Getin UP wymaga wpływów z tytułu wynagrodzenia min. 1000 zł i płatności kartą na min 300 zł miesięcznie). Dlatego również konto 360 st. nadaje się tylko jako konto podstawowe, z którego korzystamy. Warunek wpływu dotyczy także skorzystania z promocji zwrotu za płatności kartą i Blikiem. Jeżeli chcemy mieć darmowe, nowoczesne konto bez warunków, to lepie wybrać Nest Bank, ale wtedy nie będziemy mieli dostępu do oddziałów i wpłatomatów. Także zawsze jest coś za coś. Trzeba się zatem zastanowić, co jest dla nas istotne podczas wyboru banku.

Jeżeli zakładamy konto 360 Student lub Junior, to wtedy nie mamy tego wymogu miesięcznego wpływu i opłata za prowadzenie nie zostanie nam pobrana w przypadku braku takiego wpływu na rachunek w danym miesiącu kalendarzowym. Niestety zakładając zwykłe konto 360 stopni, w przypadku braku takiego wpływu, zostanie nam pobrana opłata za prowadzenie rachunku w wysokości 8 zł. Przy czym jeżeli pracujemy, to raczej powinniśmy ten wpływ mieć bez problemu. Można też to obejść dokonując przelewu z innego banku lub wpłatą gotówki.

Jeśli chodzi o kartę, to przez pierwsze 2 miesiące nie ma żadnych warunków w przypadku wszystkich konto 360 st., po 2 miesiącach pojawia się warunek - w przypadku zwykłych kont 360 st. - jest to ten miesięczny wpływ oraz 1 transakcja bezgotówkowa, w innym wypadku zapłacimy 7 zł za obsługę karty. Z kolei w przypadku konta 360 Student wystarczy jedna transakcja kartą na dowolną kwotę. Nie ma wymogu minimalnego wpływu. Jeżeli jednak nie wykonamy nawet jednej transakcji bezgotówkowej to zapłacimy mniej, bo dla konta 360 Student opłata ta wynosi 4 zł.

Jeżeli spełniamy te warunki, to mamy również za darmo wypłaty we wszystkich bankomatach w kraju i za granicą. Jeżeli nie spełniamy, to za darmo mamy wypłaty w bankomatach Millenium, który też jest całkiem sporo.

Do minimalnego wpływu nie wliczają się przelewy z innego naszego rachunku w Millenium, ze zwrotów za transakcje kartą i z Domu Maklerskiego Millenium.

Reasumując jest to bardzo fajnie, nowoczesne konto, ale tylko jako podstawowy nasz rachunek bankowy, na który np. otrzymujemy wynagrodzenie lub samodzielnie je wpłacamy. Chyba że jesteśmy studentami, to nie musimy mieć żadnych wpływów. Powinno przypaść do gustu osobom lubiącym nowoczesne rozwiązania, a studentom już szczególnie. Bank Millenium przewidział, że student nie koniecznie ma stałe dochody, to też konto 360 Student jest bezpłatne bez warunku miesięcznego wpływu.

 • Mając miesięczny wpływ w wysokości 1000 zł i wykonując jedną dowolną transakcję kartą w miesiącu, mamy wszystkie standardowe czynności za 0 zł - bez opłat za kartę, prowadzenie rachunku, przelewy internetowe i mobilne, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.
 • Możemy otrzymać zwrot 2% za płatności kartą i 10% za płatności Blikiem.
 • Nowoczesna aplikacja z możliwością bezpiecznego logowania odciskiem palca.
 • Dodatkowe darmowe ubezpieczenie assistance przez rok (jeśli chcemy z niego skorzystać).
 • Dodatkowe ubezpieczenie karty i pakiet powiadomień sms o transakcjach nią dokonanych (jeżeli go nie chcemy, to można wyłączyć).
 • Możliwość przechowywania kart lojalnościowych w telefonie.

Jak założyć konto 360

Można to zrobić na kilka sposób, ale najłatwiej i najszybciej jest przez Internet w kilka minut. Poniżej zamieszczam link do wniosku o konto 360 st. Umowę przywiezie kurier. Można też iść do oddziału, no ale po co tracić czas, benzynę itp. Pod poniższym linkiem na stronie Banku Millenium znajduje się oferta tego konta - opis, aktualne promocje dla posiadaczy tego rachunku oraz wnioski o założenie konta.

Jeżeli ktoś nie chce tego darmowego ubezpieczenia na rok, to trzeba sobie je odznaczyć we wniosku. Dla konta 360 Student nie jest one w ogóle dostępne.

W czasie wypełniania wniosku, jeżeli nie chcemy dodatkowych darmowych ubezpieczeń itp. to warto zwrócić uwagę, czy nie są zaznaczone. Zawsze też można z nich zrezygnować w dowolnym momencie.

Jak zwykle zachęcam Was do komentowania i wyrażania własnych opinii.
Powrót:
Jesteś tu:
AntyhaczykNajlepsze BankiOpinie o Bankach ⭐ Bank Millennium Konto 360 [Opinie Opłaty Warunki]

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
33 komentarze

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie kleintów banków i innych instytucji.

 1. Marika Michalik13 sierpnia 2015 14:03

  Mam konto w tym banku i jestem bardzo zadowolona :) zarówno z warunków umowy jak z bankowości elektronicznej, w oddziałach załatwianie formalności to też najczęściej sama przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Solidny bank. Bardzo wygodny system. Odpowiadają na maile nawet w weekend i późnym wieczorem. Najlepsze konto oszczędnościowe. Millenium ma wszystko czego potrzeba. No i nie zdarzyła mi się do tej pory żadna dziwna akcja. Czego nie mogę powiedzieć o innych bankach, w których miałam konta.

   Usuń
 2. Myślałam o koncie w tym banku :) Polecała mi je nawet moja koleżanka. Z tego co wiem ma konto w Millenium i jest zadowolona. Ja póki co korzystam z PKO.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wczoraj założyłem i jestem zadowolony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale z czego jesteś zadowolony? Czy już po 24 godz. masz jakieś zadowalające fakty? Pewnie kupkę Ci się udało zrobić...Ty głupcze.

   Usuń
  2. Nikt tu nikogo nie obraża. Facet stwierdził fakt. Łaskawa Pani.

   Usuń
  3. No cóż, wydaje mi się, że jednak nazywanie kogoś głupcem jest dosyć obraźliwe.

   Pozdrawiam

   Usuń
 4. W Łodzi tylko jeden wpłatomat w dodatku daleko od centrum.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam, Mam kredyt hipoteczny w tym banku i wiele innych produktów od lat. Ogólnie jestem zadowolona. Choć duża ilość wpłatomatów, która jest w artykule, to przesada. We Wrocławiu, prawie milionowym mieście, są 2 i żaden z nich nie jest 24h. W porównaniu do konkurencji to żenada. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała masa banków w Polsce w ogóle nie ma wpłatomatów, więc chyba nie jest tak źle, jak w każdym mieście jest przynajmniej jeden.

   Usuń
  2. Wpłatomat jest - Wrocław ul. Świeradowska na terenie sklepu Ferio Gaj

   Usuń
 6. Ireneusz Mazur3 marca 2016 08:57

  Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda podejście banku do ofert promocyjnych? Czy ta promocją ma określony czas trwania? Czy tabele opłat często są zmieniane? Czy bank zwiększa opłaty cyklicznie, jak to jest u konkurencje np. CA? Nie ukrywam, że ta oferta jest ciekawa, ale zastanawiam się, czy za pół roku bank nie zmieni warunków na gorsze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej się trzymają ustalonych warunków. Promocje to chyba jak wszędzie są na jakiś czas. Nigdzie nie jest tak, że promocje są stałe, ale Millenium raczej nie kombinuje ze zmienianiem warunków. Przy czym mam to konto około 1 roku, więc musiałby się ktoś wypowiedzieć, kto ma kilka lat.

   Usuń
  2. Jesteś zadowolona z tego konta?

   Usuń
  3. Tak, jak najbardziej. Bardzo fajne konto i nie mam się do czego przyczepić, na razie. Mam nadzieję, że tak zostanie ;)

   Usuń
 7. A ja wypłacam 1000 zł i go z powrotem wpłacam, więc mam darmowe konto :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. brawo ty

   Usuń
  2. Brawo Ja ;)

   Usuń
  3. No to ciekawe bo wyraźnie napisane jest, że nie może to być wpływ własny :D

   Usuń
 8. czy da się z tego konta zrezygnować w przypadku kiedy się go już nie chce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z każdego konta da się zrezygnować kiedy się chce.

   Usuń
  2. Tak, zamknięcie konta można wyklikać w bankowości internetowej!

   Usuń
 9. "W sumie możemy uzyskać zwrot do 60 zł miesięcznie, czyli do 360 zł rocznie."
  Rok ma 6 miesięcy? Czy po 6 miesiącach promocja związana ze zwrotem przestaje obowiązywać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być przez 6 miesięcy. Przy okazji aktualizacji artykułu przeoczyłam to sformułowanie. Także dziękuję za zwrócenie uwagi.

   Usuń
 10. Brakuje w artykule informacji, że aby uzyskać zwrot za płatności kartą lub blikiem należy spełnić warunek stawiany przez bank, a mianowicie przynajmniej raz w miesiącu (przez okres trwania promocji czyli 6m-cy) należy zalogować się w bankowości mobilnej. Kasia

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam to konto i śmiało mogę polecić - wg mnie bank gra czysto z klientem.

  OdpowiedzUsuń
 12. Szkoda, że skończyła się promocja na moneyback. Czekam jak wróci i wtedy chyba założę

  OdpowiedzUsuń
 13. 2,7% na koncie oszczędnościowym to całkiem nieźle, porównując nawet do lokat, które ostatnio są gorzej oprocentowane od kont oszczędnościowych.

  OdpowiedzUsuń
 14. Millennium miewa też dobre lokaty promocyjne. No i te konta oszczędnościowe jedne z najlepszych obecnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Konto junior 360, najgorszy produkt z możliwych. Przestrzegam! W ich millenecie (przy logowaniu przez komputer) limity transakcji dziennych to 10.000 zł (zarówno przelew jak i wypłata) w rzeczywistości to ok 5100 zł na miesiąc!!! Pozostałych pieniędzy w danym miesiącu nie ruszysz, ewentualnie tylko decyzją Sądu rodzinnego. Np. taka sytuacja: wpłacasz dziecku pieniądze, zbiera na komputer, sprzęt sportowy, wymarzone wakacje, porządny rower - realizację jakiegokolwiek marzenia i przychodzi do opłacenia transakcji i tu zonk. Wszyscy nagle twierdzą, że to cud konto to konto oszczędnościowe i w danym miesiącu dzieciak może wypłacić równowartość średniej krajowej. To z założenia edukacyjne konto, nauczyło moje dziecko by z daleka trzymać się od banku Millennium, bo mimo widocznego limitu transakcyjnego w systemie (śmiem twierdzić, że to celowe wprowadzanie w błąd klienta) okazja zakupu komputera na który zbierał przeszła mu obok nosa, bo nikt nie będzie czekał miesiąc, aż bank uwolni jego pieniądze!

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy - jak napisałeś ten komentarz, to aż postanowiłem to sprawdzić i napisałem do nich. Co ciekawe odpisali błyskawicznie. To na pewno plus tego banku.

  Co do twojej opinii o koncie Junior - to nie jest ich wymysł, ani celowy zabieg, tylko ustawa to reguluje. Wskazany w wiadomości limit konta Junior nie jest zależny od Banku, a od ustawodawcy i dotyczy wszystkich kont Junior dostępnych w ofercie różnych Banków. Zgodnie z Kodeksem Rodzinnym i Opiekuńczym art. 101 § 3: „Rodzice nie mogą bez zezwolenia sądu opiekuńczego dokonywać czynności przekraczających zakres zwykłego zarządu ani wyrażać zgody na dokonywanie takich czynności przez dziecko." Obecnie kwota zwykłego zarządu wynosi 5 148,07 zł/m-c i są to środki, którymi dziecko lub jego rodzice mogą dysponować. W przypadku wyższej kwoty, zgodę musi wyrazić sąd rodzinny.

  Maksymalna kwota przelewu w Millenecie wynosi 50 000 zł. Limity można zmieniać w dowolny sposób, jednak w przypadku konta Junior kwoty te nie mogę przekraczać kwoty zwykłego zarządu. Bez zezwolenia sądu, Bank nie może udostępnić możliwości dokonania transakcji przekraczającej tę kwotę.

  To powinieneś mieć pretensje raczej do władz, że takie durne przepisy są, a nie do banku.

  Swoją drogą też o tym nie wiedziałem.

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo dobrze przemyślany bank. Bardzo wygodny. Dobry na konto podstawowe. Wszystko jest, wszystko działa, a miałem już konta w kilku bankach i można się było nawkurzać nieraz. Poza tym bardzo dobre konto oszczędnościowe. Według mnie najlepsze na rynku. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony, a używam tego konta na co dzień.

  OdpowiedzUsuń