[Promocje bankowe i nowe opinie 2023]

Volvo [Opinie] Leasing Czy warto? Modele V40 V60 V80 S60 S80 SUVy XC90 XC60 XC40 i inne

Osobiście oceniając samochód kieruję się przede wszystkim designem oraz opiniami innych użytkowników w kwestii awaryjności, naprawa, części itp. Jednak nie ukrywam wygląd ma olbrzymie znacznie. Jest kilka modeli Volvo, które mi się podobają. Np. Volvo V40 Cross Country - właśnie na jego przypadku robiliśmy analizę leasingu PKO. Poza tym oczywiście Volvo S60, S90, SUVy Volvo XC90 XC60 XC40, nieco mnie Volvo V60, V80, ale to oczywiście są kwestie indywidualne, o których nie ma co dyskutować.

Volvo

Samochody Volvo to bardzo dobre auta premium, które warte są swojej ceny, a jak się poszuka, to można znaleźć nieraz dobre promocje. Można także nieco wynegocjować i kupić naprawdę świetny samochód w dobrej cenie.

kierownica Volvo

Samochody Volvo również badzo często są kupowane w leasingu, podobnie jak BMW. Leasing mimo pewnych ograniczeń wprowadzanych na przełomie ostatnich lat wcale nie stracił na popularności. Nadaj jest to jedna z najpopularniejszych form finansowania samochodu i nie da się ukryć, że leasing jest opłacalny i jeżeli mamy taką możliwość, to warto wziąć swoje nowe Volvo w leasing.

Pozostaje często zadawane pytanie - czy lepiej wziąć leasing od Volvo, czy w innej zewnętrznej firmie, banku? Jedni twierdzą, że najlepiej od dealera, inni że od brokera, a jeszcze inni polecają konkretne, sprawdzone firmy leasingowe.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak postawione pytanie, bo każdy leasing jest kwestią indywidualną. Każda oferta leasingu dla konkretnego samochodu i konkretnego leasingobiorcy jest wyliczana w oparciu o ustalone parametry, oczekiwania klienta co do konfiguracji leasingu, a nawet zdolności kredytowej. Różne firmy mają różne procedury i sposoby obliczania rat (czynszów leasingowych) oraz ustalania warunków leasingu.

Istotna jest również późniejsza współpraca, opłaty, dostarczania faktur, rozwiązywanie problemów związanych z opóźnieniami w spłacie, mandatami z wideoradarów itp. Są to bardzo istotne kwestie, które warto wziąć pod uwagę.

Poza tym różnice w ofertach leasingu na ten sam samochód bywają bardzo duże i warto porównać przynajmniej kilka ofert. Warto nieco negocjować, bo mówimy o dużych pieniądzach. Nie kupujemy przecież roweru tylko luksusowe Volvo.

Poza tym mając ofertę od jednej firmy i przedstawiając ją w drugiej dostaniemy sporą zniżkę znacznie większą niż na podstawie zapytania - “Czy może być coś taniej...”. Im naprawdę zależy na pozyskaniu klienta i są w stanie zejść sporo z pierwotnej oferty. Potrzebna jest do tego jednak tańsza kontroferta konkurencji.

Niektórzy doradcy i konsultanci oficjalnie przyznają, że tak to działa. Na dzień dobry dostajemy drogą ofertę finansowania leasingu, czy to leasing Volvo, czy jakiś inny. Owszem możemy odrobinę negocjować, bo negocjowanie jest to od razu wkalkulowane w pierwotną wycenę. Niestety dużo nie zyskamy. Dopiero pokazująć tańszą kontrofertę dostaniemy tańszą ofertę. Niektórzy konsultanci, czy doradcy muszą uzasadnić w ten sposób przełożonemu dlaczego dali dużą zniżkę, inni po prostu dochodzą do wniosku, że jak nie dadzą dobrej oferty, to klient odejdzie do konkurencji. Tak to dokładnie działa.

Dlatego warto porównać kilka ofert i nie tylko wybrać tę najlepszą, ale użyć jej do negocjacji z innymi, bo można się naprawdę zdziwić jaka jest różnica w pierwotnej ofercie leasingu, a zrabatowanej w taki sposób.

Dzisiaj nie trzeba nigdzie chodzić, żeby otrzymać ofertę leasingu. Zostawiamy dane kontaktowe w formularzu - dzwoni do nas już przygotowana, konkretna osoba. Nie trzeba się przedzierać pół godziny przez infolinię i automaty, przełączanie między działami itp. 3 minuty rozmowy i po ustaleniu parametrów leasingu zgodnie z oczekiwaniami klienta dostajemy na maila ofertę finansowania. Do niczego nas ona nie zobowiązuje. Możemy z niej skorzystać, ale nie musimy. Możemy tylko porównać z inną. Możemy przedstawić w innej firmie i zobaczy jak nam obniżą, a warto bo naprawdę może nas zaskoczyć jak różny może być koszt zakupu tego samego samochodu.

Nasza ocena: 4 na 5 4 star

Gdzie warto poprosić ofertę?

Dla osób z województw:

  • dolnośląskiego,
  • kujawsko-pomorskiego,
  • łódzkiego,
  • małopolskiego,
  • mazowieckiego,
  • pomorskiego,
  • wielkopolskiego.

Warto też poprosić o kontakt i ofertę w MyLease - firma działa tylko w wymienionych powyżej województwach. To broker, który porównuje oferty wielu banków, ale profil jego partnerów jest nieco inny, a poza tym każdy broker ma nieco inne możliwości negocjacji, własne zniżki itp. Oferty leasingu są bardzo indywidualne i mogą się bardzo różnić nawet w tej samej firmie leasingowej, czy banku. Więc warto u nich też sprawdzić dla porównania. Często mają naprawdę dobre oferty. Chwalą się też uproszczoną procedurą i dużymi możliwościami uzyskania niskiej raty.

Promocje Volvo

Poniżej znajdziecie linki do promocji na zakup Volvo. Co jakiś czas pojawia się coś ciekawego. Trzeba zostawić dane kontaktowe. Dzwonią i przygotują nam ofertę zarówno leasingu jak i dla osób prywatnych, w zależności od tego co nas interesuje.


Link do Promocji Volvo [NIEAKTUALNA] Promocja zakończona

To konkretna promocja, ale obok jest też fomularz, gdzie można zostawić dane i zadzwonią do nas, więc można też zapytać o inne modele i rózne formy finansowania oraz poporsi o przesłanie oferty na miala. Chociażby do negocjacji gdzieś indziej lub nawet dla samego porównania.

Jak zwykle zachęcam Was do dyskusji w komentarzach oraz wyrażania własnych opinii, szczególnie osoby posiadające leasing w ING Lease.

Jesteś tu:
AntyhaczykFinanse[ Promocje ] ✅Volvo [Opinie] Leasing Czy warto? Modele V40 V60 V80 S60 S80 SUVy XC90 XC60 XC40 i inne

Brak komentarzy :

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy również wdzięczni za opinie kleintów banków i innych instytucji.

Prześlij komentarz