[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Kredyt Kasa Stefczyka [Opinie] 6% Pożyczka Fit Gotówkowa

SKOKi dotychczas były nieco pomijane przez nas w kwestii analiz ofert kredytów gotówkowych. W sumie nie wiem dlaczego. Tym bardziej, że ostatnimi czasy rynek kredytowy bardzo się zmienił. Znacznie trudniej dostać kredyt, a i warunki uległy znacznemu pogorszeniu.

Teoretycznie powinno być taniej ze względu na niskie stopy procentowe. Niestety tak nie jest. Z jednej strony banki mniej płacą za kapitał z lokat, a z drugiej nie chcą mniej zarabiać na kredytach, bo bank jak to bank - musi sobie to gdzieś odbić.

Poza tym ze względu na pogorszenie warunków gospodarczych bardzo zaostrzone zostały kryteria przyznawania kredytów. Na rynku pożyczek pozabankowych jest jeszcze gorzej - większość wniosków jest odrzucana, a oprocentowanie absurdalne nawet jak na tego typu lichwiarskie firmy. Poznikała też większość sensownych promocji na kredyty w bankach, a większość firm pożyczkowych wycofała z oferty promocje dla nowych klientów na pierwszą darmową pożyczkę. Dodatkowo nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie sytuacja miała się jakoś szczególnie poprawić.

W tym właśnie czasie wybiła się na rynku Fit Pożyczka Kasy Stefczyka - podobno ostatnio najlepszy i najtańszy kredyt gotówkowy. Za chwilę sprawdzimy, czy taki dobry... Niemniej jednak nie tylko koszty dzisiaj są istotne. Dostaliśmy od kilku banków informacje na temat kryteriów przyznawania kredytów i preferencje odnośnie oceny zdolności kredytowej. Nie będę się może zagłębiać w szczegóły, ale wydały mi się momentami strasznie wyżyłowane. Jak np. informacja, że preferują osoby na stanowiskach kierowniczych. Może Wam też dać do myślenia fakt, że banki teraz we wnioskach o kredyt pytają nie tylko o dochody i ich źródła oraz zobowiązania, ale prawie o wszystko.

Dostaliśmy też informację z jednego z systemów afiliacyjnych znanego portalu finansowego, że niektóre banki akceptują ledwie ułamek procenta składanych wniosków, a pożyczka FIT Kasy Stefczyka ma całkiem dobrą przyznawalność na tle innych banków.

Kasy Stefczyka: Fit Pożyczka - Kredyt Gotówkowy

Przede wszystkim Fit Pożyczka to nie tylko kredyt gotówkowy, ale też konsolidacyjny. Trochę te stosowane przez Kasę Stefczyka zintegrowane nazewnictwo może nieco dziwić, ale chyba wynika to z jakiegoś zintegrowanego systemy wniosków o kredyty w Kasie Stefczyka

Pożyczka Fit 0 prowizji

W materiałach promocyjnych Kasa Stefczyka chwali bardzo niskim RRSO dla swojej Fit Pożyczki. Trzeba sobie oczywiście wziąć na to nawias, bo rzeczywistą ofertę jak w przypadku każdego kredytu dostajemy po ocenie naszej zdolności kredytowej. RRSO podawane na stronie to RRSO dla przypadku reprezentatywnego. Nie mniej jednak Fit Pożyczka zarówno jako kredyt gotówkowy jak i konsolidacyjny jest uznawana za kredyt tani.

Dużą zaletą jest wysoka przyznawalność kredytów na tle większości banków. Po prostu łatwiej dostać kredyt w Kasie Stefczyka niż obecnie w większości polskich banków.

Chcąc uzyskać pożyczkę w Kasie Stefczyka nie można mieć zadłużeń i złej historii kredytowej, ale to akurat oczywiste wszędzie nawet w przypadku chwilówek.

Opinie w Internecie

Jak zawsze przed napisaniem własnej opinii szperam w Internecie oglądając opinie innych klientów. Tylko, że naprawdę w przypadku banków, ciężko wyciągać sensowne wnioski. Opinie ogólnie o Kasie Stefczyka są zróżnicowane tak samo jak w przypadku opinii o innych bankach. Jedni chwalą inni narzekają. Często są to jakieś narzekania dotyczące trudność załatwiania spraw, czynności bankowych za inną osobę na podstawie upoważnień itp. Także jak chcecie tam wziąć kredyt na babcie, to może nie być tak łatwo.

Na dany moment osobiście uważam Fit Pożyczkę za lepszy kredyt gotówkowy niż na przykład Mini Ratka PKO BP, która niestety po likwidacji promocja dla nowych klientów stała się zdecydowanie słabszą ofertą niż kiedyś, a wręcz RRSO podają teraz według mnie bardzo wysokie - ponad 2 razy większe od FIT Pożyczki z Kasy Stefczyka. Santander podaje dość niskie RRSO niewiele większe od Fit Pożyczki gotówkowej z Kasy Stefczyka, ale za to tam podobno odrzucają bardzo dużo wniosków. Inne banki jak np. BNP Paribas dla swoich kredytów gotówkowych też podają zwykle RRSO na poziomie w okolicy 2 krotnie większej rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania niż Fit Pożyczka z Kasy Stefczyka. Jednak nie jest to wyznacznik kluczowy, bo oczywiście zależy to też od oceny zdolności kredytowej, "scoring'ów" itp.

Zalety:

  • Tani kredyt z niski RRSO
  • Wysoka przyznawalność kredytów

Wniosek online

Jeżeli wystarczy Ci pożyczka do 3000 tys. na 2 miesiące, to możesz jako nowy klient pożyczyć taką kwotę za darmo w Vivus - jako promocyjną darmową pożyczkę. Ogólnie bardzo łatwo ją dostać. Jest naprawdę za darmo - oddaje się dokładnie tyle ile się pożyczyło o ile dotrzymamy terminu. Sprawdziliśmy to w ramach naszego własnego testu biorąc tę pożyczkę na potrzeby napsiania opnii, także nie ma w tym żadnego oszustwa, ani haczyków. Po prostu trzeba oddać pieniędze w terminie i będzie za darmo.


Żeby skorzystać z oferty Fit Pożyczki Gotówkowej w Kasie Stefczyka należy najpierw wypełnić wnioske online. Uzupełnić wszystkie dane i odpowiedzi. To standardowy wnioske krdytowy. Bardzo prosty, nie jest rozbudowany jak w niektórych bankach. Link do wniosku na stronie Kasy Stefczyka podaję poniżej:

Poniżej zamieszczam link do formularza kontaktowego w formie takiego krótkiego wniosku. Ten kredyt nazywa się Fit i jest ofertą promocyjną.

Czy aktualnie można znaleźć coś lepszego i tańszego? Moim zdaniem raczej nie. Aczkolwiek oczywiście są to wszystko moje subiektywne opinie.

Nasza ocena: 4 na 5 4 star
Jesteś tu:
AntyhaczykFinanse[ Pożyczki ] ✅Kasa Stefczyka [Opinie] Fit Pożyczka Kredyt Gotówkowy

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
3 komentarze

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

  1. Sprzedawałem dom i kupujący dostał niestety odmowę od banku X, a tu mu udzieli, czyli coś w tym jest, że nieco łatwiej o kredyt i też podobno taniej (jak twierdził) niż gdzie indziej.

    OdpowiedzUsuń
  2. Powiem tak, nie sprawdzałem we wszystkich bankach, ale w kilku tak i jeśli chodzi o kredyt gotówkowy to jest to chyba najtańszy na rynku, a różnice są kilkuprocentowe nawet.

    OdpowiedzUsuń