[Nowe opinie 2019]

Mini Ratka PKO [Opinie] Kredyt Gotówkowy i Konsolidacyjny RRSO 3,44%

Mini Ratka to reklamowana przez bank PKO BP oferta kredytów. Pod tą dźwięczną nazwą kryją się różne rodzaje kredytów banku PKO BP - zarówno gotówkowe jak i konsolidacyjne. Nie jest to jedna oferta, a wiele różnych ofert i promocji, których warunki co jakiś czas się zmieniają.

Mini Ratka Kredyt PKO BP
Nasza Ocena: 3 na 5 3 star

W zależności od aktualnej promocji oraz danej oferty różne mogą być również warunki jej udzielenia. Zwykle posiadają jednak wysoką kwotę maksymalną nawet do 120 tys. zł. Sprawdźmy zatem, czy są to opłacalne kredyty. Czy może lepiej wybrać coś innego. Zacznijmy może od formalności jakie będą nas czekały.

Jakie dokumenty są potrzebne do Mini Ratki?

To jakie dokumenty będziemy musieli przedstawić zależy przede wszystkim od kwoty kredytu o jaki wnioskujemy. Jeżeli wnioskujemy o kredyt do 24 tys. zł powinno się obyć bez zaświadczeń. Bank może nas poprosić jednak o przedstawienie wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące. Z kolei w przypadku większych kredytów, będziemy prawdopodobnie musieli przestawić zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu. Bank akceptuje zarobki z tytułu umowy o pracę, rent i emerytur, umów zlecenie itp.

Według opinii klientów w Internecie, formalności w przypadku Mini Ratki są zredukowane do minimum.

Czy trzeba posiadać konto w banku PKO BP?

Nie, żeby skorzystać z Mini Ratki nie trzeba posiadać konta w banku PKO BP.

To czy dostaniemy Mini Ratkę zleży oczywiście również od naszej zdolności kredytowej i tego, czy nie posiadamy negatywnych wpisów w BIK, KRD itp. Jeśli jesteśmy zadłużeni, czy też mamy problemy ze spłatą innych zobowiązań, nasz wniosek może zostać odrzucone.

Jedyny sposób żeby się przekonać, czy otrzymamy kredyt Mini Ratka, to wypełnić formularz kontaktowy i sprawdzić. Podobno przyznawalność jest względnie duża.

Promocyjne Kredyt gotówkowy PKO BP Mini Ratka dla nowych klientów

Szukając kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego można rozważyć mini Ratkę i spróbować złożyć wniosek, ponieważ aktualnie Mini Ratka ma ciekawą promocję dla nowych klientów - kredyt gotówkowy i konsolidacyjny z RRSO 3,44% (co jest niewątpliwie bardzo niskim RRSO, nawet jak w praktyce wyjdzie więcej, to i tak jest to bardzo niskie RRSO). Kredyt jest dostępny dla nowych klientów chcących wziąć kredyt gotówkowy lub osób konsolidujących kredyty z innych banków lub inne udokumentowane zobowiązania nie związane z działalnością gospodarczą. Zakres kwotowy: od 1000 zł - 200 000 zł (wliczając koszty kredytowania) na 9 miesięcy spłacany w 9 miesięcznych ratach. Oprocentowanie to jest jednak dostępne wyłącznie dla nowych klientów.

Poniżej zamieszczam link do strony PKO BP z promocją Mini Ratki. Wystarczy podać imię i nazwisko, telefon i wybrać oddział banku w naszym mieście. Oddzwonią.

Aktualizacja: Obecnie RRSO tej Mini Ratki już niestety wzrosło i wynosi 7,22%, ale nadal jest wyjątkowo niskim kosztem w porównaniu do innych kredytów. Ostatnio mimo niskich stóp procentowych można zauważyć wzrost kosztów i RRSO kredytów, co nie jest niczym uzasadnione, a wynika raczej tylko z większych prowizji pobieranych przez banki, także warto się pospieszyć. Zmienił się również zakres kwotowy do 200 tys. To RRSO się co jakiś czas zmienia, więc czytając ten artykuł samemu musisz zobaczyć jakie jest aktualnie. Okres spłaty od 2-12 miesięcy. Link do tej oferty na stronie banku zamieszczam poniżej:

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas okres spłaty maksymalnie 10 lat.

Dla dużych kwot od 30 000 do 200 000 zł - od 6 do 120 miesięcy (10 lat). Dla kwot poniżej 30 000 zł maksymalnie na 84 miesiące (7 lat).

Pamiętajcie, że oferty kredytów się ciągle zmieniają, więc trzeba zwrócić uwagę na aktualne warunki.

Dla małych kwot do 3 tys. zł na bardzo krótkie okresy np. 30-60 dni można też pożyczyć pieniądze wykorzystując promocje firm pożyczkowych dla nowych klientów, które się obecnie prześcigają w walce o klienta, ponieważ rynek tych pożyczek stał się w ostatnich latach bardzo konkurencyjny. Dlatego też w wielu firma pierwszą pożyczkę można wziąć całkowicie za darmo. Jest to jednak dobra opcja jedynie dla osób, które wiedzą, że spłacą taką pożyczkę w terminie, bo jeśli tego nie zrobimy, to przestanie być darmowa, a chyba nie trzeba mówić, że poza promocyjną pierwsza pożyczką za darmo tego typu firmy są drogie.

Jak zwykle zachęcam Was do komentowania i wyrażania własnych opinii.

Brak komentarzy :

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy również wdzięczni za opinie kleintów banków i innych instytucji.

Prześlij komentarz