Mini Ratka PKO Kredyt Konsolidacyjny i Gotówkowy [ Opinie ] RRSO 3,46%

Mini Ratka to reklamowana przez bank PKO BP oferta kredytów. Pod tą dźwięczną nazwą kryją się różne rodzaje kredytów banku PKO BP - zarówno gotówkowe jak i konsolidacyjne. Nie jest to jedna oferta, a wiele różnych ofert i promocji, których warunki co jakiś czas się zmieniają.

Mini Ratka Kredyt PKO BP
Nasza Ocena: 3 na 5 3 star

W zależności od aktualnej promocji oraz danej oferty różne mogą być również warunki jej udzielenia. Zwykle posiadają jednak wysoką kwotę maksymalną nawet do 120 tys. zł. Sprawdźmy zatem, czy są to opłacalne kredyty. Czy może lepiej wybrać coś innego. Zacznijmy może od formalności jakie będą nas czekały.

Jakie dokumenty są potrzebne do Mini Ratki?

To jakie dokumenty będziemy musieli przedstawić zależy przede wszystkim od kwoty kredytu o jaki wnioskujemy. Jeżeli wnioskujemy o kredyt do 24 tys. zł powinno się obyć bez zaświadczeń. Bank może nas poprosić jednak o przedstawienie wyciągu z konta za ostatnie 3 miesiące. Z kolei w przypadku większych kredytów, będziemy prawdopodobnie musieli przestawić zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu. Bank akceptuje zarobki z tytułu umowy o pracę, rent i emerytur, umów zlecenie itp.

Według opinii klientów w Internecie, formalności w przypadku Mini Ratki są zredukowane do minimum.

Czy trzeba posiadać konto w banku PKO BP?

Nie, żeby skorzystać z Mini Ratki nie trzeba posiadać konta w banku PKO BP.

To czy dostaniemy Mini Ratkę zleży oczywiście również od naszej zdolności kredytowej i tego, czy nie posiadamy negatywnych wpisów w BIK, KRD itp. Jeśli jesteśmy zadłużeni, czy też mamy problemy ze spłatą innych zobowiązań, nasz wniosek może zostać odrzucone.

Jedyny sposób żeby się przekonać, czy otrzymamy kredyt Mini Ratka, to wypełnić formularz kontaktowy i sprawdzić. Podobno przyznawalność jest względnie duża.

Kredyt konsolidacyjne PKO BP

Szukając kredytu konsolidacyjnego można rozważyć mini Ratkę i spróbować złożyć wniosek, ponieważ aktualnie Mini Ratka ma ciekawą promocję dla nowych klientów kredyt konsolidacyjny z RRSO 3,46% (co jest niewątpliwie bardzo niskim RRSO, nawet jak w praktyce wyjdzie więcej, to i tak jest to bardzo niskie RRSO). Kredyt jest dostępny dla osób konsolidujących kredyty z innych banków lub inne udokumentowane zobowiązania nie związane z działalnością gospodarczą. Zakres kwotowy: od 1000 zł - 120 000 zł (wliczając koszty kredytowania) na 9 miesięcy spłacany w 9 miesięcznych ratach. Oprocentowanie to jest jednak dostępne wyłącznie dla nowych klientów.

Poniżej zamieszczam link do strony PKO BP z promocją Mini Ratki. Wystarczy podać imię i nazwisko, telefon i wybrać oddział banku w naszym mieście. Oddzwonią.

Kredyt gotówkowy PKO BP

Tu już nie będzie tak tanio, kredyt gotówkowy Mini Ratka w PKO ma już wyższe RRSO - aktualnie jest to ponad 28%, więc nawet nie dodaję linka do tej oferty. Można znaleźć tańsze:

Dla dużych kwot od 30 000 do 200 000.

Kredyt gotówkowy BGŻ BNP Paribas okres spłaty maksymalnie 10 lat.

Dla małych kwot do 2000 zł. Darmowy kredyt Getin Banku

Z kolei dla małych kwot na krótkie okresy bardzo ciekawą promocję ma obecnie Getin Bank, który zaoferował mały kredyt gotówkowy za darmo - bez odsetek i bez opłat - RSSO 0%. Widać Getin chce konkurować o klienta z firmami pożyczkowymi, które udzielają pierwszej pożyczki za darmo. Różnica polega jednak na tym, że w firmach tego typu najdłuższy okres na jaki możemy wziąć taką pożyczkę, to zwykle 30-60 dni. W Getinie promocyjny darmowy kredyt można zaciągnąć na 12 miesięcy. Kredyt ten jest dostępny dla klientów, którzy nie mają aktualnie żadnej relacji kredytowej z Getin bankiem.

Pamiętajcie, że oferty kredytów się ciągle zmieniają, więc trzeba zwrócić uwagę na aktualne warunki.

Dla małych kwot do 3 tys. zł na bardzo krótkie okresy np. 30-60 dni można też pożyczyć pieniądze wykorzystując promocje firm pożyczkowych dla nowych klientów, które się obecnie prześcigają w walce o klienta, ponieważ rynek tych pożyczek stał się w ostatnich latach bardzo konkurencyjny. Dlatego też w wielu firma pierwszą pożyczkę można wziąć całkowicie za darmo. Jest to jednak dobra opcja jedynie dla osób, które wiedzą, że spłacą taką pożyczkę w terminie, bo jeśli tego nie zrobimy, to przestanie być darmowa, a chyba nie trzeba mówić, że poza promocyjną pierwsza pożyczką za darmo tego typu firmy są drogie.

Przeanalizowane przez nas firmy oferujące Pierwszą Pożyczkę Za Darmo z RRSO: 0% i bez opłat - oddajemy tyle ile pożyczamy. (tylko dla nowych klientów na krótki okres do 1-2 miesięcy do max 3 tys.).

Jak zwykle zachęcam Was do komentowania i wyrażania własnych opinii.

Brak komentarzy :

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy również wdzięczni za opinie kleintów banków i innych instytucji.

Prześlij komentarz