[Promocje bankowe i nowe opinie 2021]

Jaki tani kredyt gotówkowy wybrać i w którym banku? Internetowe zestawienie ofert kredytów gotówkowych - Porównywarka / Ranking

Tym razem udostępniam wam narzędzie do porównywania ofert kredytów hipotecznych.
Jest to ranking, a właściwie bardziej porównywarka kredytów gotówkowych. W zestawieniu pojawiają się oferty wielu banków, dzięki czemu możemy wybrać ten najlepszy i najbardziej dla nas opłacalny, czyli najtańszy.

W przeciwieństwie do drugiej udostępnionej porównywarki pożyczek pozabankowych, w tym zestawieniu znajdują się jedynie oferty prawdziwych banków, objętych Bankowy Funduszem Gwarancyjnym i których działalność regulowana jest przepisami prawa bankowego. O ile ochrona Bankowego Funduszu Gwarancyjnego jest raczej istotniejsza w przypadku lokat, to z kolei drugi wspomniany element, czyli regulacje prawne są już kluczowe w przypadku pożyczek i kredytów.

Działalność firm oferujących pożyczki pozabankowe nie jest regulowana przez prawo bankowe, bowiem nie są one bankami. Wprawdzie kredyt w banku nieco trudniej uzyskać, ale za to jest pewniejszy, bezpieczniejszy i zwykle tańszy, jednak warto sprawdzić i dokładnie przeanalizować różne oferty.

Z pożyczek pozabankowych, często muszą korzystać osoby, którym banki już nie chcą pożyczać pieniędzy i nie bardzo mają wybór. W przypadku szybkich pożyczek zdarza się że oferta pożyczek pozabankowych jest bardziej opłacalna niż zaciągnięcie kredytu w banku. Jednak należy być ostrożnym i dokładnie analizować warunki.

W poniższym formularzu wybieramy kwotę i okres na jaki chcemy zaciągnąć kredyt, a także inne dane np. rodzaj rat, czy jesteśmy klientem danego banku, czy nie. Czy interesuje nas kredyt bez zabezpieczeń, bez zaświadczeń, bez ubezpieczeń itp., a także czy jesteśmy w skłonni skorzystać z innych ofert danego banku w celu uzyskania lepszych warunków kredytowych.

Pod formularzem prezentowana jest lista ofert kredytów hipotecznych w różnych bankach.

Przed wyborem jakiejkolwiek oferty jak zawsze uczulam na dokładne przeczytanie i przeanalizowanie warunków udzielenia kredytu oraz jego spłaty, wnikliwe zapoznanie się z umową oraz obliczenie na spokojnie ile realnie dany kredyt będzie nas kosztował.

Porównywarka generuje zestawienie ofert kredytów za pomocą skryptu udostępnianego przez znany portal finansowy Bankier.pl. Jest to jeden z największych i najbardziej znanych w Polsce portali finansowych, co zdecydowanie podnosi wiarygodność prezentowanych w zestawieniu ofert. Nie mniej jednak zawsze należy dokładnie zapoznać się z warunkami danej, interesującej nas oferty kredytów gotówkowych.

W Intenrecie można znaleźć całą masę różnych rankingów i porównywarek. Często należą do programów partnerskich, a oferty w nich publikowane wynikają ze współpracy banków z danym programem partnerskim. My zdecydowaliśmy się publikować ranking tworzony przez znany portal Bankier.pl, który jest przez nich na bieżąco aktualizowany i naszym zdaniem wiarygodny. Jest wiele innych rankingów z innych portali, ale zwykle nie są aktualizowane na bieżąco, a oferty finalnie odbiegają od tych proponowanych w rankingu. Niektórzy blogerzy jak na przykład Rekin Finansów tworzą również swoje własne rankingi. Autorem tego rankingu w formie porównywarki jest Szymon Ziemba.

Jak zwykle zapraszam do wyrażania własnych opinii i spostrzeżeń w komentarzach.

Brak komentarzy :

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy również wdzięczni za opinie kleintów banków i innych instytucji.

Prześlij komentarz