[Promocje bankowe i nowe opinie 2022]

Filarum.pl [ Opinie ] Pierwsza pożyczka. Czy jest bezpieczna? [Warunki] Co to za firma?

Postanowiliśmy uwzględnić w naszych analizach firmę Filarum.pl z dwóch powodów. Po pierwsze ze względu na fakt, że jako jedna z niewielu firm tego typu zaczęła reklamować się w telewizji, a tym samym staje się coraz bardziej popularna. Poza Filarum w telewizji reklamuje się tylko Wonga i Vivus.

Drugim powodem jest to, że firma ta również oferuje pierwszą gratisową pożyczkę. Wbrew pozorom niewiele firm pożyczkowych oferuje takie promocje zważając na ogólną liczbę tego typu firm funkcjonuj na polskim rynku szybkich pożyczek internetowych.

Filarum: Pierwsza pożyczka za darmo https://www.filarum.pl
Nasza Ocena: 3 na 5 3 star

Marka Filarum.pl należ do spółki Rapid Finance Polska Sp. z o.o. zarejestrowanej w Warszawie. Czyli w przeciwieństwie do wielu firm pożyczkowych działających na polskim rynku takich jak np. Ferratum, firma Filarum jest zarejestrowanej w Polsce.

Opinie o Filarum.pl w Internecie

Przeanalizowaliśmy sporo opinii klientów firmy Filarum. W sumie można powiedzieć, że firma ma dosyć pozytywne opinie. Wiele osób jako główną zaletę wskazuje szybkość akceptacji wniosków. Filarum.pl nie weryfikuje klientów w BIK. Wypłaty pożyczek następują bardzo szybko. Sporadyczne wolniejsze wpłaty na konto mogą czasem wynikać jedynie z faktu, że Filarum nie ma tak wielu kont bankowych jak największe firmy pożyczkowe na polskim rynku, ale jakoś szczególnie nie odbiega od konkurencji w tym aspekcie.

Firmę wyróżnia na pewno fakt, że w przeciwieństwie do wielu innych firm nie pobiera opłat za mailowe i telefoniczne wezwania do zapłaty. Co jednak nie oznacza, że można sobie pozwolić na nieterminowe spłacanie tych pożyczek, bowiem koszty przedłużeń oraz inne opłaty do tanich nie należ. Podobnie z resztą jak w innych firmach tego typu. Dlatego jak zawsze uczulamy - jeżeli korzystacie z takich pożyczek, to spłacajcie je przed terminem spłaty. W innym wypadku będą Was sporo kosztowały.

Ogólnie w naszej ocenie warto korzystać tylko z pierwszej darmowej pożyczki w tego typu firmach. Pożyczka jest udzielana błyskawicznie, bez zbędnych formalności i jest za darmo w przeciwieństwie do pożyczki w banku (oczywiście zakładając, że ze spłatą zmieścimy się w terminie). Jednak jeśli chcemy pożyczyć kolejny raz, to lepiej wybrać inną / kolejną firmę oferującą pierwszą pożyczkę za darmo.

Pierwsza darmowa pożyczka w Filarum.pl

Aktualizacja [COVID-19] Uwaga: Filarum, podobnie jak inne firmy pożyczkowe, wycofało ze swojej oferty promocję pierwszej darmowej pożyczki. Obecnie oferowane pożyczki w tej firmie są bardzo drogie.

Za darmo możemy pożyczyć do 1000 zł na okres do 30 dni. Nie jest to najwyższa kwota, ani najdłuższy okres dla pierwszej darmowej pożyczki na rynku, ale zawsze to kolejna firma, w której możemy pożyczyć niewielką kwotę całkowicie za darmo, oddając tyle ile pożyczyliśmy. Oczywiście pod warunkiem, że spłacimy taką pożyczkę w terminie.

Filarum wycofało z oferty promocję pierwszej darmowej pożyczki

Jeżeli wystarczy Ci pożyczka do 3000 tys. na 2 miesiące, to możesz jako nowy klient pożyczyć taką kwotę za darmo w Vivus - jako promocyjną darmową pożyczkę. Ogólnie bardzo łatwo ją dostać. Jest naprawdę za darmo - oddaje się dokładnie tyle ile się pożyczyło o ile dotrzymamy terminu. Sprawdziliśmy to w ramach naszego własnego testu biorąc tę pożyczkę na potrzeby napsiania opnii, także nie ma w tym żadnego oszustwa, ani haczyków. Po prostu trzeba oddać pieniędze w terminie i będzie za darmo.

Jak wziąć pożyczkę w Fillarum.pl i jakie warunki trzeba spełnić

Z pożyczki mogą skorzystać osoby w wieku od 20 do 70 lat. Sam proces jest podobny jak we wszystkich innych firmach. Trzeba ustawić kwotę i okres spłaty na suwaku. Jak chcemy skorzystać z pierwszej darmowej pożyczki, to wybieramy kwotę do maks. 1000 zł i okres spłaty do maks. 30 dni. Obok wskaźnika mamy podane opłaty i RRSO (rzeczywistą roczną stopę procentową). W przypadku pierwszej darmowej pożyczki oba te wskaźniki powinny mieć wartość 0. Klikamy "Weź pożyczkę" i wypełniamy formularz.

Po rejestracji i złożeniu wniosku o pożyczkę musimy jeszcze tylko potwierdzić nasze dane i numer naszego rachunku bankowego, na który zostanie przelana pożyczka. Potwierdzenia dokonujemy przelewając 0,01 PLN na wskazane konto i gotowe. Musi to być nasz rachunek bankowy i dane muszą się zgadzać. Jeśli wszystko jest ok, decyzję o udzieleniu pożyczki powinniśmy otrzymać błyskawicznie. Same pieniądze również, ale jest to zależne także od tego w jakim banku mamy konto.

Oczywiście szaty graficzne na strona znanych firm ciągle się zmieniają. zmieniają się również odrobinę formularze, ale zachowują mniej więcej tą samą zawartość.

Spłata pożyczki w Filarum.pl

Po rejestracji otrzymujemy dostęp do panelu klienta. Spłaty pożyczki dokonujemy na wskazany rachunek. Jeszcze raz uczulam Was na spłacanie w terminie, bo inaczej takie pożyczanie będzie nas sporo kosztować, a sama darmowa pożyczka, przestanie być darmowa. Warto sobie zrobić przelew nawet wcześniej - przed terminem - dla pewności. Należy też wkalkulować fakt, że w weekendy i święta banki nie księgują zwykłych przelewów. Dlatego najlepiej zostawić sobie margines czasowy, a nie czekać ze spłatą na ostatnią chwilę.

W zasadzie w pierwszej kolejności może lepiej skorzystać z oferty pierwszej darmowej pożyczki w takich firmach jak Vivus, czy Wonga, bo mają ogólnie całkiem dobre warunki. Oczywiście przy założeniu, że nie braliśmy tam nigdy wcześniej żadnej pożyczki i ta będzie naszą pierwszą. Jeżeli już braliśmy, to nie warto z nich korzystać drugi raz. To już lepiej skorzystać wtedy z pierwszej darmowej pożyczki w Filarum.pl

[Nieaktualne] Inne firmy pożyczkowe oferujące darmową pierwszą pożyczkę:

Poniższe firmy pozmieniały oferty.

Jak zwykle zachęcam Was do komentowania i wyrażania własnych opinii.

Do góry:
Jesteś tu:
Antyhaczyk[ Pożyczki ] Najlepsze Promocje ⭐ Pożyczka Filarum [Opinie Opłaty Warunki]

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
2 komentarze

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie kleintów banków i innych instytucji.

  1. Brałem tylko tą pierwszą darmową, także w kwestii kolejnych już płatnych pożyczek nie mogę się wypowiadać. W każdym razie spłaciłem w terminie. Dokładnie tyle ile pożyczyłem. Wszystko było ok.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przecież nie może być inaczej. Chłopie jak kupujesz litr piwa to cieszysz się, że nie nalali ci 900 ml tylko ten litr co kupiłeś? To oczywiste!

      Usuń