[Promocje bankowe i nowe opinie 2024]

Opinie o T-Mobile Usługi Bankowe [ Konta, Lokaty, Kredyty ]

T-Mobile Bank - Usługi Bankowe to dawny  Alior Sync, który był oddzielnym, internetowym oddziałem Alior Banku. Instytucje nie były jednak zintegrowane i działały osobno.
Konto T-Mobile Usługi Bankowe
Nasza Ocena: 4 na 5 4 star Alior Bank ma jeszcze osobny system bankowości elektronicznej. Alior Sync była to typowa marka reprezentująca bank stricte internetowy. Podobnie jest też w wielu innych bankach takich jak na przykład mBank należący do BRE Banku. Obecnie Alior Sync przeszedł tak zwane "przebrandowienie" - czyli zmienił markę na T-Mobile Usługi Bankowe. Od strony bankowej nadal jest jednak obsługiwany przez Alior Bank jak widać przy współpracy z firmą T-Mobile. Przyznam, że dość dziwna zmiana, widać gigant telekomunikacyjny ma również aspiracje w sektorze bankowym. Czy i co się zmieni to trudno przewidzieć. System obsługuje stare konta klientów Alior Sync i w tym zakresie chyba wiele się nie zmieniło. Na pewno można zauważyć liczne promocje dotyczące korzystania z banku i telefonów komórkowych w ramach sieci T-Mobile.


Z samym Alior Sync nie miałam wiele do czynienia, aczkolwiek nieco zdążyłam poznać zarówno Alior Sync jak i  stacjonarny Alior Bank. Także mogę co nieco o nich napisać. Z kolei sam wpis tworzę na prośbę jednego z czytelników, który poprosił o  wyrażenie opinii na temat Alior Sync (T-Mobile Usługi Bankowe) i Alior Banku.

Alior Sync - jak pamiętam - wystartował z wielką pompą. Nowoczesny system transakcyjny, nowe oblicze bankowości internetowej itp. Jednak moim zdaniem nie to było kluczową kwestią przyciągającą klientów. Bardziej bym obstawiała rewelacyjną lokatę, której nazwy już nie pamiętam, a którą to bank zaoferował przy okazji rozpoczęcia działalności, w ramach promocji wirtualnego oddziału.

Lokaty w Alior Sync (T-Mobile Usługi Bankowe)

Była to lokata dla dwóch osób na 7,5% w skali roku. Nie pomyliłam się na 7,5% ! i nie na jeden miesiąc, a bodajże na 4 miesiące i nie była ograniczona do 10 000 zł (jak to zwykle bywa), a do aż 100 000 zł. Atut promocyjny od strony banku polegał na tym, że lokata była przewidziana dla dwóch osób - obydwie miały limit maksymalny do 100 000zł. Można było oczywiście wpłacać mniejsze kwoty i nie trzeba było zakładać tych lokat razem. Wyglądało to tak, że pierwsza osoba zakładała lokatę, a druga miała określony czas na założenie swojej osobnej lokaty. W trakcie składania wniosku podawało się numer konta osoby polecającej. Po założeniu i opłaceniu lokaty przez drugą osobę, bank podnosił oprocentowanie na obydwu lokatach do 7,5% w skali roku. Także w ramach jednej rodziny można było zdeponować całkiem spory kapitał na lokatach o bardzo dobrym oprocentowaniu. Lokata była bezkonkurencyjna i przyznacie sami, że na dzisiejszym rynku typowych lokat bez dodatków się takie perełki nie zdarzają. Nawet wliczając wszelkie promocje bankowe. Bank zapowiadał się rewelacyjnie, ale jak można było przewidzieć była to tylko promocja na rozpoczęcie działalności i przyciągnięcie klientów. Bank szybko zredukował ofertę lokat do klasyczny depozytów o bardzo przeciętnym oprocentowaniu, zacznie niższym nawet niż rynkowi liderzy wysokiego oprocentowania jak na przykład Idea Bank, czy w tamtym czasie również Getin Bank (Getin Online / Open Finance). Obecnie w zakresie lokat T-Mobile Usługi Bankowe raczej kontynuuje politykę dotyczącą zakresu oprocentowania, stosowaną przez Alior Sync.

System transakcyjny i konta w Alior Sync - T-Mobile Usługi Bankowe

System bankowości internetowej w Alior Sync był dosyć przyjazny i estetyczny. Był rzeczywiście nowoczesny i zawierał większość funkcjonalności oferowanych przez liderów wśród konkurencyjnych banków z rozwiniętą bankowością internetową. Bardzo podobną funkcjonalność prezentuje obecny system T-Mobile Usług Bankowe. Właściwie to główna różnica polega na zmianie domeny, logo, barw i oprawy graficznej na barwy firmowe T-Mobile. Dość ciekawą opcją były kanały dostępu do pomocy i kontaktu z bankiem, miedzy innymi czat z konsultantem banku w postaci wirtualnego oddziału. Działało to całkiem sprawnie do czasu, aż zwiększyła się liczba klientów. Później momentami trzeba było bardzo długo czekać, aż jakiś konsultant, doradca będzie dostępny, co było dosyć irytujące i jak dla mnie skreślało tą formę komunikacji z bankiem. Nie wiem możliwe, że obecnie już sobie z tym poradzili.

Uzupełnienie: Jak założyć darmowe konto w T-Mobile Usługi Bankowe

W komentarzach w artykule o darmowych kontach często wspominacie, że zabrakło tam darmowego konta w T-Mobile Usługi Bankowe, które niewątpliwie jest godne uwagi. Rzeczywiście konto można obecnie uznać za jedno z najlepszych zarówno w aspekcie braku prowizji za standardowe czynności związane z obsługą i prowadzeniem rachunku, jak również w aspekcie ogólnej użyteczności i nowoczesności.

Cechy T-Mobile Konta
 • Brak opłat za konto – bez żadnych warunków
 • Brak opłat za kartę - jeśli w miesiącu wykonamy transakcje bezgotówkowe na min. 200 zł (jeśli nie, to opłata wyniesie 6 zł).
 • Brak opłat za przelewy krajowe
 • Brak opłat za 3 pierwsze wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
 • Liczne premie i zwroty za aktywne korzystanie z konta i płatności kartą
 • Zakładane przez Internet
 • Nowoczesne konto posiadające liczne udogodnienia technologiczne
 • Możliwość aktywacji konta przez Internet. Mamy do wyboru sposób potwierdzenia umowy - kurier lub przelew potwierdzający
 • Liczne dodatkowe udogodnienia i promocje dla klientów T-Mobile i nie tylko
 • Możliwość założenia limitu odnawialnego do konta

Uwaga. Ważna aktualizacja! Ten artykuł został napisany już dość dawno. Sprawdź poniżej aktualne zestawienie najlepszych kont. Moje konto w T-Mobile zostało już dawno zamknięte.

➡️ Tutaj sprawdzisz aktualne zestawienie wraz z opisami najlepszych kont osobistych

Konto firmowe w Alior Banku

Tutaj co nieco miałam do czynienia z kontem firmowym / dla organizacji w stacjonarnym Alior Banku. Konto jak konto - obłożone śmiesznymi prowizjami, których na dzień dzisiejszy na rynku bankowym nie powinno być, a były to prowizje typu:

 • opłata za przelew do innego banku
 • opłata za sms z hasłem jednorazowym
 • opłata za wypłatę w oddziale banku (procentowa, z ustalonym minimum prowizji)
Dosyć archaiczne to konto, chociaż miało także dostęp do bankowości elektronicznej. Przy czym też tam były pewne, niewielki problemy z aktywowaniem tegoż dostępu, bowiem było więcej osób, które mogły z konta korzystać. Możliwe, że bank posiada też inne oferty i rodzaj kont, a w sektorze dla klientów indywidualnych oferta kont może jest lepsza. Dodatkowo jeszcze dodam, że w pewnym momencie niektóre oddziały przestały obsługiwać firmy i instytucje, ograniczając zakres obsługi takich klientów do minimum i wysyłając do innego oddziału.

Serwis transakcyjny Alior Banku

O kredytach w Alior Sync - T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Banku niestety nie mogę się wypowiedzieć, bo nie miałam nigdy do czynienia. Może ktoś z was coś napisze? Jak zwykle zachęcam do wyrażania własnych opinii i komentowania.
Jesteś tu:
AntyhaczykNajlepsze BankiOpinie o Bankach ⭐ Opinie o T-Mobile Usługi Bankowe [ Konta, Lokaty, Kredyty ]

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
30 komentarzy

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Nie są one weryfikowane. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie klientów banków i innych instytucji.

 1. Hej,

  Konto w Alior Sync mam od początków jego istnienia i ogólnie jest bardzo zadowolony, spełnia wszystkie funkcje, których oczekuję od konta, jednak po zmianie marki i tym samym kolorystyki bardziej przypomina aplikację mobilną T-mobile (miboa) niż bank :) różowe kolory jednak nie kojarzą się z bankowością. Na daną chwilę przeglądam oferty i przeniosę się z dawnego syncu pod parasol alior'a, który promuje aktualnie swoją nową ofertę - konto wyższej jakości. Jak dla mnie rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. konto wyższej jakości które promuje alior było by idealnym snem gdyby nie minimalne 2500 dochodu w miesiącu.

   Usuń
  2. T-mobile radzę omijać szerokim łukiem. O ile w czasach Alioru było znośnie to w tej chwili nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Wpłacałem pieniądze we wpłatomacie Euronetu i jak to często bywa zatrzymało wpłatę.
   Reklamację złożyłem w Euronecie, ponieważ to ich wpłatomat. Została rozpatrzona w ciągu tygodnia i sprawę zamknęli. Ponieważ pieniądze nie zostały zaksięgowane dzwoniłem kilka razy do Euronetu i do T-mobile. Po 4 telefonie do T-mobile nagle okazało się, że teraz u nich muszę złożyć taką samą reklamację która będzie rozpatrzona w ciągu 30 dni!!!!!
   Złodziejstwo w biały dzień. Kwota nie mała bo 3 tys. zł.
   Jak można polecać komukolwiek taki "bank"?
   Oczywiście to jeszcze nie koniec, jest kilka instytucji do których można się zwrócić w sprawie takich praktyk.
   Jednak konto w tym t.zw. banku mieć nie będę i nikomu nie polecę.

   Usuń
  3. Pana przypadek jest dosyć nietypowy. Przede wszystkim problem dotyczy dwóch podmiotów - sieci bankomatów Euronet i T-mobile Usługi Bankowe. Nie wiadomo kto zawinił i po czyjej stronie jest problem z reklamacją i właściwie do kogo by się należało zwrócić w pierwszej kolejności. Na pewno jest to irytujące. Przypuszczam jednak, że w przypadku innych banków podobnie by to wyglądało. Nie skreślałabym ich z tego powodu, no ale każdy może mieć swoją opinię. W każdym razie w przypadku reklamacji transakcji zawsze się długo czeka i są problemy, tak samo jest z automatycznymi stacjami paliw. Powinno to się odbywać zdecydowanie szybciej, ale pewnie do póki nie będzie odpowiednich regulacji prawnych, to tak to niestety będzie wyglądało.

   Usuń
 2. Ja jestem prawie od początku w alior sync (teraz t-mobile). Bardzo przyjemnie się korzysta, zwłaszcza fakt, że nie ma żadnych praktycznie opłat jest bardzo przyjemny. Są jednak wady, ale do zaakceptowania - niestabilnie działająca aplikacja bankowości internetowej, brak wsparcia dla niektórych płatności internetowych np. paypal albo niekorzystna karta kredytowa. ;) Ale nie trzeba mieć wszystkiego w jednym banku

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieprawdą jest, że bankomaty są bezpłatne - kilkukrotne wypłaty z konta walutowego w euro na urlopach obciążały r-k walutowy kwotami 1,97, 2,3,2 euro. Składasz reklamację-czekasz 60 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy nie jest przypadkiem tak, że karta walutowa to całkiem inna kwestia. Takie karty chyba zawsze są obciążone jakimiś prowizjami, przynajmniej ja tak mam w WBK.

   Usuń
  2. Oczywiście, że tak. Konta walutowe to całkiem inna bajka, przestudiowałam bardzo wiele tabel opłat i prowizji różnych banków i jeszcze nie widziałam, żeby konto walutowe było w 100% bez żadnych opłat. Za granicą to często lepiej korzystać z karty kredytowej, a nawet kont w złotówkach, tylko że wtedy bank jak nie pobiera prowizji to może sobie nadrobić na różnicach kursowych.

   Usuń
 4. A czy poleca Pani konto walutowe T-mobile w EUR, dla kogoś, kto planuje dłuższy pobyt za granicą (gdzie obowiązuje Euro) i chciałby w normalnym trybie (codzienne zakupy itd.) korzystać z waluty Euro - wypłacając od czasu do czasu z bankomatu czy robiąc przelewy w Euro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trudno mi się wypowiedzieć, bo nie mam za dużego rozeznania w tej kwestii, ale z tego co widzę w Tabeli Opłat i Prowizji wypłaty kartą z bankomatów zagranicznych są za darmo. W przypadku karty do konta walutowego jest opłata, ale od 1 czerwca ma już jej nie być. Będzie za to opłata jednorazowa za wydanie karty do konta walutowego 10 zł (obecnie jest 0). Za kartę do konta walutowego nie ma też miesięcznych opłat i warunków dotyczących miesięcznych transakcji bezgotówkowych.
   Jeśli chodzi o same transakcje bezgotówkowe za granicą to powinny być bez opłat.

   Usuń
  2. Witam 2015-10-6 (Niemcy) tabela opłat i prowizji oświadcza, że wypłaty z konta walutowego są za 0 zł, natomiast sprawa wygląda tak jak byśmy kupowali w danym momencie euro od banku po bandyckim kursie! Dziś np. po 4.7 zł za 1 euro dlaczego nie napiszą zasad wypłaty w tabeli???? Jedziesz na wakacje a tu ZZZZZONK ciekawe jakie zasady obowiązują przy wypłacie euro w placówce, czy będę zmuszony kupić własne euro Pozdrawiam

   Usuń
  3. Witam, nie bardzo rozumiem. Jak Pan robił wypłatę w euro z konta walutowego w euro, to skąd mowa o kursach? Czy chodzi o to, że to tak wyszło z jakąś procentową prowizją? Gdzie Pan to wypłacał? Może zagraniczny bank sobie coś doliczył?

   Usuń
  4. Okazało się, że bankomat proponuje wypłatę poprzez przewalutowanie lub nie należny wybrać co się chce! Logicznie wybieramy bez przewalutowania i wypłacając 100 euro z konta ubywa nam 100 euro zero prowizji !!! (lewa cześć ekranu bankomatu).
   Pozdrawiam.

   Usuń
 5. Uważajcie na płatności naklejką zbliżeniową – nie zaliczają ich do kwoty płatności kartą debetową i naliczają 6 zł za kartę jeśli płacąc kartą zwykłą nie przekroczycie granicy 200 zł. Ja tak dałem się nabrać 2 razy i właśnie likwiduję tę naklejkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No naklejka to nie ta karta przecież ;), a dokładnie jest niby jak karta, ale druga dodatkowa NFC, ale rzeczywiście mogli by sobie darować. Ogólnie płacąc zwykła kartą debetową masz jeszcze 5% zwrotu za zakupy dokonane przy jej pomocy, ale tam jest bodajże jeszcze warunek wpływu na konto i wyrażenia określonych zgód, żeby nas objęła ta promocja. Maksymalnie można zyskać w ten sposób 25zł miesięcznie, czyli 300 zł rocznie.

   Usuń
 6. Jak nie ma opłat? Co Wy wypisujecie? Wczoraj brałem dwa razy z bankomatu kasę z cash i dwa razy mam policzone 6 zł, po za tym w miesiącu miałem 10 szybkich przelewów za darmo, a teraz trzeba zapłacić 6 zł za każdy. Dziś złożyłem dyspozycje zamknięcia konta. Powiem więcej Panna nawet mnie nie zapytał jaki jest powód rezygnacji :) To jest podejście? Podejście się skończyło z zaprzestaniem działalności Alior Sync.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmienili to 1 sierpnia. Już zaktualizowałam w artykule. Teraz są dwa konta osobiste Freemium (moim zdaniem lepsze) - gdzie są 3 wypłaty w miesiącu ze wszystkich bankomatów za darmo, a drugie to konto Premium - gdzie jest nieograniczona ilość wypłat ze wszystkich bankomatów za darmo, ale za to jest 500 zł do wydania kartą, żeby nie płacić prowizji - Jak się nie wyda 500 zł w przypadku konta Premium, to jest opłata za kartę i za prowadzenie, a w Freemium jest tylko 200 zł do wydania kartą, żeby nie płacić prowizji za kartę, a za prowadzenie konta nie ma żadnej opłaty, więc moim zdaniem i tak Freemium jest dużo lepsze.

   Staramy się aktualizować wszystko na bieżąco, ale banki tak często i dużo zmieniają, że czasami nam coś umknie.

   Usuń
  2. Witam, z tymi darmowymi wypłatami w danym miesiącu kalendarzowym, to dodam że chodzi o wypłaty zaksięgowane w danym miesiącu kalendarzowym. Natomiast taka wypłata w zależności od bankomatu, z którego się korzysta może zostać zaksięgowana nawet dopiero po tygodniu! W związku z tym trzeba uważać bo wypłaty dokonane pod koniec miesiąca mogą zostać zaliczone do wypłat dokonywanych w kolejnym miesiącu, a tym samym w kolejnym miesiącu będziemy mieć mniej darmowych wypłat.

   Z wpłatami również nie wygląda to zbyt dobrze. Co prawda wpłaty we wpłatomatach Euronetu zawsze miałem księgowane tego samego dnia. Jednak czasami zdarzało się że wpłatomat nie rozpoznał jakichś banknotów i je zwracał. Przeważnie pomagało potarcie nierozpoznanego banknotu o wpłatomat i można było go wpłacić. Jednak teraz po ograniczeniu darmowych wpłat do tylko jednej, będzie to już kosztować 6zł. Dawniej istniała jeszcze możliwość dołożenia banknotów w ramach tej samej wpłaty, ale niestety tą funkcję już jakiś czas temu zlikwidowano.

   Usuń
  3. Ale dlaczego nie zostałam przez bank poinformowana, że moje konto zostało zmienione? Dostałam tylko informację, że zmienia się tabela opłata i prowizji! W systemie nadal widnieje jako T-mobile konto - nie ma informacji ani Freemium, ani Premium... Jeśli miałabym wybór, to wybrałabym korzystniejsze dla siebie, a tak, bank wybrał za mnie to co jest korzystne dla niego, bez mojej wiedzy i zgody, dlatego dziś właśnie rezygnuję z ich usług. Pozdrawiam

   Usuń
 7. Nie polecam banda złodziei zablokowali mi na koncie minimalne wynagrodzenie dla komornika, a co na to ustawa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie ustawa nakazuje bankowi na wniosek komornika zablokować Ci konto i w każdym banku by to zrobili, bo muszą. Więc nie wiem czemu nazywasz ich złodziejami? Oni tu nie mają nic do rzeczy. Masz wyrok sądu, komornika i długi, których nie spłacasz... Nawet jak mandatu nie zapłacisz to na wniosek US, bank ma obowiązek zablokować Ci środki albo pobrać z twojego konta. Takie jest prawo w Polsce i bank tu nie ma nic do rzeczy. Poza tym nazywasz kogoś złodziejami, a nikt Cię nie okradł, a jak nazwiesz niespłacanie długów??

   Usuń
 8. Chciałem wybrać 30.000 zł gotówki na zakup samochodu, zaproponowano mi... skorzystanie z bankomatu. Wyobrażacie sobie bankomat wypluwający 300 banknotów 100-złotowych???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czy wszystkie, ale bankomaty też mają często nominały po 200 zł. Powinien dać radę, chyba że wieczorem jakby był duży ruch i sporo gotówki ludzie wypłacili. Nie wiem czy byś nie musiał z kilku skorzystać.

   Usuń
 9. Witam jestem abonentem T mobile. Ostatnio przyszło do mnie ostateczne wezwanie do zapłaty z T mobile Usługi Bankowe Alior Bank. Niestety w tym banku nie mam konta. Moje pytanie dotyczy tego, czy T mobile mogło bez mojej zgody założyć konto w Alior Bank o opłatach niewiadomego pochodzenia już nie wspomnę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie mógł Ci sam założyć konta. Może chodzi o ich konto, na które wpływają wpłaty za faktury. W każdej sieci każdy abonent ma swój indywidualny numer rachunku, na który wpływają pieniądze z opłacanych faktur. Skoro mają swój bank, to pewnie z niego korzystają również na własne potrzeby. Musiałbyś sprecyzować o co dokładnie chodzi, co Ci napisali, co to za opłaty i za co, a najlepiej po prostu do nich zadzwoń i wyjaśnij. Może to jakaś pomyłka też być. Nie bagatelizuj tego, bo jest jeszcze ewentualność, że ktoś mógł się pod Ciebie podszyć. Zgubiłeś kiedyś dowód osobisty?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawe??? Ja miałem sytuację, dostałem pożyczkę 2500 zł w zeszłym roku. Na początku chciałem wpłacić większą kwotę, gdyż nie lubię długów. Okazało się, że dwójka pracowników podała w umowie niewłaściwe konto, i zaczęło się, windykacja itd. Dopiero w reklamacjach przez bank, do którego wpłynęły te pieniądze dotarły na właściwe konto. Niestety nie usłyszałem słowa przepraszam. Na półtora roku przed terminem spłaciłem cały kredyt, ale pewna paniusia zaczęła domagać się ostatniej kwoty tłumacząc to nieterminowymi spłatami co jest kłamstwem, które udowodniłem wysyłając kolejny raz kwity wpłat, czego ta paniusia nawet nie obejrzała. Na moja propozycję aby ściągnięto tę kwotę z osób winnych podania w umowie błędnych danych, ale podobno już nie pracują. Skierowałbym sprawę do prokuratury, ale to będzie niska szkodliwość, a oni nadal będą kombinować. Jestem inwalidą i musiałem wielokrotnie łazić szukając siedziby tej pożal się Boże firmy. Niestety są tylko nazwiska i nie ma konkretnych ludzi. Nie polecam czekając na koniec afery.

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie, że sieci rozszerzają swoje usługi też o produkty bankowe jak lokaty itd. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia. Jednak pożyczka... to już poważniejsza sprawa. Dobrze, że w tym wypadku T-Mobile współpracuje w bankiem Alior, ale lepiej jak operatorzy specjalizują się w dostarczaniu konkretnej usługi, a nie wielu, które nie do końca są w zgodzie z profilem działalności firmy.

  OdpowiedzUsuń
 13. To nie tyle, że T-Mobile współpracuje z Aliorem, tylko całą tę bankowość T-Mobile od strony bankowej chyba obsługuje Alior. Inni oratorzy też mają usługi bankowe - Plus Bank, Orange Finanse - ten jest akurat obsługiwany przez mBank.

  Banki to obsługują, ale jest inna marka, inna oferta i inne kanały sprzedaży - pozyskania klienta.

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, mam problem z T-Mobile usługi bankowe. Chcę odzyskać dostęp do konta. Podczas rozmowy przez telefon z bankierem, pytają się o pytania, które nie znam, nie mam dostępu do umowy, oraz konta. Nie mogę odpowiedzieć na pytania bankierów z powodu powyższego. Moje pytanie jest następujące, jak mam odzyskać konto?

  OdpowiedzUsuń
 15. Pewnie maila nie pamiętasz? Czy w ogóle nie znasz odpowiedzi na pytania? Pytania są różne. Czasami pytają tylko o posiadane produkty w banku i np. nazwisko panieńskie matki, miejsce urodzenia itp. No nie mogą Ci przyznać dostępu do konta, jak nie można zweryfikować czy Ty to naprawdę Ty. Bank musi przestrzegać procedur bezpieczeństwa. Może możesz się udać z dowodem do placówki albo na przykład spróbować wideo rozmowę. To dość niecodzienna sytuacja.

  OdpowiedzUsuń