[Promocje bankowe i nowe opinie 2022]

Konto AURUM PKO BP - opinie, czy warto?

Konto Aurum oferowane przez Bank PKO BP to rachunek przygotowany pod klienta indywidualnego o ponadprzeciętnych dochodach.
Takie konto dla VIPów. Jak wiadomo, w większości przypadków, robienie z klienta VIP'a to najczęściej pewnego rodzaju psychologiczny zabieg marketingowy, którego zamiarem jest połechtanie ego klienta w celu sprzedania standardowej, całkiem przeciętnej ofert po droższej cenie ;). Czy tak to również wygląda w przypadku konta Aurum? Zależy z jakiej perspektywy na nie spojrzymy.

Konto Aurum PKO
Nasza Ocena: 3 na 5 3 star

Jak wiadomo bank PKO BP to "dosyć stary" bank. Z długą historią i tradycjami, bla bla bla... Mimo wszystkich unowocześnień, bank wydaje się nadal dosyć archaicznym bankiem, ponieważ nadal w dużym stopniu bazuje na ludziach, którzy mają tam konto od lat i nie zamierzają nic zmieniać. W społeczeństwie nadal znajdą się starsi ludzie, dla których słowo bank = PKO. Ludzie posiadający tam konto bankowe od 30 lat i dłużej. Z tego też powodu bank może sobie pozwolić na utrzymywanie licznych opłat i prowizji na wysokim poziomie, bowiem Ci klienci i tak w nim zostaną. To też wiele rachunków obciążanych jest licznymi prowizjami, których już od dawana nie ma w "młodszych" bankach konkurencyjnych.

Konto Aurum oferuje "całkowity" brak opłat za takie czynności jak przelewy, opłaty za kartę itp. (w wielu bankach konkurencyjnych w standardzie nie ma już takich opłat). No ale ok, w przypadku konta Aurum nie płacimy co chwilę licznych prowizji, które płacimy posiadają standardowy rachunek w PKO BP. Jest za to pewien haczyk (jak ja lubię to słowo ;)). Otóż jeżeli nie posiadamy miesięcznych wpływów na konto w wysokości 9000 zł lub nasza suma depozytów na rachunkach w banku PKO BP nie przekracza 300 000 zł. To zostanie nam potrącona prowizja za prowadzenie rachunku w wysokości 20zł - w każdym miesiącu, w którym nie będzie 9000 zł wpływu na rachunek lub nasze środki w PKO BP będą niższe niż 300 000 zł. Wprawdzie nie pojechali tak jak Noble Bank z 99 zł (prawie stówa ;)) prowizji za prowadzenie rachunku w przypadku nie spełnienia przynajmniej jednego z dosyć wygórowanych warunków (np. 12 000zł miesięcznego wpływu), ale mimo wszystko prowizja w wysokości 20 zł również jest wysoka. 12 x 20 zł to mamy rocznie 240 zł.

Jeżeli nie posiadamy miesięcznej pensji lub sumy wszystkich wpływów na poziomie co najmniej 9000 zł, to można uniknąć tej prowizji posiadając gdzieś wolne środki w innym banku w wysokości 9 tys. lub w brakującej nam do tego progu kwocie i przelewając je do PKO i z powrotem raz w miesiącu. Przy czym jest to raczej bardzo uciążliwe... No i też nie zawsze się będzie o tym pamiętać.

Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to konto dla klienta zamożnego. W zamian bank oferuje indywidualną obsługę, indywidualnego doradcę, opiekuna (nie wiem czy dzisiaj jest to coś specjalnego - doradca finansowy zwykle zajmuje się sprzedawaniem nam nowych produktów, za których sprzedaż dostaje prowizję / premię). Jednak dla niektórych będzie to zaletą, szczególnie dla tych, którzy lubią być traktowani lepiej niż inni i czuć się ważnym. Jednak na pewno zaletą bycia ważnym jest fakt, że ominiemy kolejki. Dla mnie osobiście nie jest to szczególnie istotne, bo ja robię wszystko przez Internet. Jednak dla wielu osób, które posiadają takie konto będzie to zaletą, szczególnie w przypadku takiego banku jak PKO BP, w którym zwykle są spore kolejki.


Dla kogo konto Aurum będzie korzystne?

Może to być dobre konto dla osób, które są wierne PKO, chcą w nim zostać, uważają że to jedyny pewny bank, mają wysokie wpływy miesięczne na konto - powyżej 9 000 zł... W przypadku takich ludzi konto Aurum może być dobrym rozwiązaniem. Z kolei trzymanie 300 000 zł na depozytach w formie rachunków oszczędnościowych, czy nawet lokat w PKO BP raczej średnio się opłaca. Aczkolwiek nie twierdzę, że bank czasem nie może zaskoczyć atrakcyjną, wysoko oprocentowaną na tle konkurencji ofertą lokaty, czy inną promocją. Przy czym nie jest to profil typowego banku oferującego wysokie oprocentowanie lokat, bowiem nie jest raczej nastawiony na pozyskiwanie kapitału tak jak np. Getin, Idea Bank itp. ani też na szybkie pozyskiwanie klientów tak jak na przykład nowe banki z nowymi markami typu Nest Bank (dawny SMART), które często próbuję przyciągać nowych klientów wysokim oprocentowaniem.

Linia kredytowa w PKO BP - Aurum vs. standardowe konto

Konto Aurum może być również dobrym rozwiązaniem dla klientów posiadających linię kredytową w banku PKO BP, bowiem posiadacze konta Aurum mają znacznie niższą prowizję za odnowienie kredytu - potrącaną raz w roku posiadaczom linii kredytowej w PKO. Moim zdaniem ogólnie posiadanie takiej linii kredytowej mija się z celem, bo nie dość, że mamy dosyć wysoko oprocentowany kredyt, to jeszcze zostaje nam raz w roku potrącona wysoka prowizja za odnowienie kredytu, co w przypadku dużego limitu może nas kosztować dobrych kilka stówek. Jednak jak ktoś ma potrzebę, jest przyzwyczajony do posiadania linii kredytowej, nie chce zmieniać banku i ma wysokie miesięczne wpływ na rachunek, to konto Aurum może być ciekawą propozycją lepszą niż standardowe rachunki w PKO.

Jeżeli ktoś nie koniecznie upiera się przy PKO, a chce posiadać konto w dużym banku, to warto się zainteresować darmowym rachunkiem w ING Banku Śląskim. Jest to dobry rachunek. Również bez opłat, jeśli chodzi o kartę to jak wykonamy nią transakcje na 300 zł w miesiącu, to jest darmowa, w innym wypadku 6,90 zł, czyli standardowe warunki dla dużych banków. Ogólnie osoby, które znam i posiadają ten rachunek, praktycznie wszystkie sobie chwalą ten bank. Posiada dobry, bezawaryjny system transakcyjny. Dobry dostęp do infolinii. Bardzo dużą liczbę oddziałów. Konto od wielu lat jest darmowe, także w przeciwieństwie do wielu innych banków, ING nie zmienia tak szybko warunków jak inne banki, które chcą tylko nałapać klientów, a potem zaraz zaczynają wprowadzać kolejne opłaty. Konto można otworzyć tak samo w pełni przez Internet, bez wychodzenia z domu. Poniżej zamieszczam link do wniosku.

Pełną analizę konta, można przeczytać tutajSerwis internetowy PKO BP

Jak zwykle zapraszam do komentowania i pisania własnych opinii...

Jesteś tu:
AntyhaczykOpinie o Bankach ⭐ [ Konta ] Konto AURUM PKO BP - opinie

Opinie na forum oraz Wasze pytania o warunki, opłaty, promocje itp:
32 komentarze

Proszę nie przedstawiać się jako nazwy domen / portali. Zanim wyślesz komentarz przeczytaj co napisałeś. Można publikować komentarze jako anonim, ale prosimy o przedstawianie się chociaż imeniem - ułatwia to komunikację.
Komentarze są wyłącznie prywatnymi opiniami internautów. Administaor nie ponosi odpowiedzialności za opinie i komenatrze czytelników. Treści niezgodne z prawem i zasadmi moralnymi, obraźliwe oraz komenatrze ze słowem kluczowym zamiast nazwy nie będą publikowane. Będziemy szczególnie wdzięczni za opinie kleintów banków i innych instytucji.

 1. Konto to ściema. Strona banku i konsultanci zapewniają o darmowych wypłatach z bankomatów w Polsce i na świecie co jest nieprawdą. Przy wypłatach za granicą pobierane są wysokie prowizje a bank reklamacji nie uwzględnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli bankomat pobiera prowizje jest to opłata niezależna od banku i wtedy nie masz co składać reklamacji, o takiej opłacie powinieneś być poinformowany przez bankomat w momencie wypłaty pieniędzy.
   Jeśli to bak źle naliczył zgłoś sprawę do Rzecznika konsumenta, lub Arbitrażu bankowego (oplata 50 zł, zwracana po pozytywnym rozpatrywaniu).
   Pozdrawiam
   Marcin

   Usuń
 2. mam od niedawna konto Aurum i jak na razie wszystko na plus, wszystko za zero, miła obsługa a jak coś konkretnego trzeba załatwić to jest to robione kameralnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz pewnie wpływy miesięczne na 9k albo jakiś inny warunek spełniasz, nie wiem jak tam jest obecnie. Jak ktoś ma takie wpływy no to może i być konto ok, ale ogólnie konta bez prowizji, warunków i wymogów też są np. w Meritum http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/11/meritum-bank-opinie-konta-lokaty-kredyty.html

   Usuń
  2. Niestety już nie. Meritum Bank został przejęty przez Alior i zaczęli wprowadzać coraz więcej opłat i wymagań. Konto bez opłat i warunków można mieć jeszcze w Banku Smart - link do opisu tego banku - antyhaczyk.blogspot.com/2014/07/bank-smart-opinie.html.

   Usuń
  3. Idea Bank SA
   Tam konto osobiste jest prowadzone bez opłat, bez jakiś obwarowań

   Usuń
 3. Witam. Konto Aurum jest naprawdę ok. W moim przypadku niezaprzeczalna zaletą jest załatwianie wszelkich formalności w tym kredytów itp. na telefon od ręki bez zbędnych papierów. Wystarczy jeden podpis w umówionym czasie i kredyt załatwiony. oprocentowanie linii i kredytów także odbiega na korzyść od standardowych rachunków. Generalnie same plusy. 20 zł na miesiąc........... ludzie to jest 1,5 paczki papierosów....... Dla mnie same plusy. Pozdrawiam. Zadowolony klient.

  OdpowiedzUsuń
 4. Autor zapomina o klientach takich jak ja - byłych klientach NORDEA z kredytami hipotecznymi. To do nich głównie kierowane jest konto Aurum. Żeby dostać kredyt w EUR w Nordea w 2009 roku, musieliśmy z Żoną mieć 8 tyś. dochodu i dostając go mieliśmy konta z wszystkim za zero. Dlatego dziś jako kupieni przez PKO BP i mający kredyt (nie możemy zmienić banku) chętnie skorzystamy z konta Aurum, nie z powodu kretyńskiego prestiżu tylko z powodu prostej i jasnej taryfy "wszystkiego za zero".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Państwa przypadek jest akurat specyficzny. Jesteście Państwo związani z bankiem z powodu kredytu. Ogólnie jak ktoś chce mieć wszytko za zero i bez warunków, to takie konto można znaleźć w Banku Smart, ale to jest konto stricte internetowe.

   Usuń
 5. Zaproponowano mi konto osobiste Aurum, jeżeli mam wpływy na konto powyżej 3000 zł, a tu jest przedstawione, że musi być 9000 zł. Kto więc kłamie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten artykuł był pisany dawno temu. Oferty banków się zmieniają przecież. Poza tym z tego co kojarzę konto Aurum to oferta już z zakresu private banking, więc może proponują różne warunki.

   Usuń
 6. Mam Aurum jako subkonto oszczędnościowe. Od sierpnia 2013 zaczęli podierać opłatę za prowadzenie (1 zł) choć wcześniej było darmowe. Do tego mogę z niego przelewać wyłącznie między własnymi rachunkami, czyli podstawowe -> Aurum, jednak w drugą stronę, za drugi przelew w danym m-cu prowizja wynosi 8 zł ! Jaka kwota zgromadzona pokryje odsetkami takie koszty + plus podatek, żeby chociaż wyjść na zero ! Likwiduję ten szajs i przejdę na drobne lokaty krótko terminowe. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku kont oszczędnościowych to w zasadzie we wszystkich bankach tak jest. Jest jeden darmowy przelew w miesiącu na konto osobiste, a kolejne są traktowane jako awaryjne i mają wysokie prowizje. Zwykle 5-10 zł. Wyjątkiem jest BGŻOptima, gdzie mamy nieograniczoną liczbę przelewów z oszczędnościowego na rachunek powiązany.

   Usuń
 7. Czy konto Aurum będzie kosztowało zero, jeśli dokonam jednego przelewu na to konto z innego banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile się nic nie zmieniło, to tak. Wystarczy przelać podaną w warunkach kwotę raz na miesiąc, a potem przelać z powrotem na inne konto, ale to uciążliwe.

   Usuń
 8. Czy można założyć wspólne konto z żoną AURUM ? Pensja żony+moja daje przychód powyżej 9tys pln miesięcznie. Jeśli tak, to rozważę przejście z innego banku do PKOBP.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy konto Aurum będzie za zero jeśli wypłacę pieniądze w bankomacie i wpłacę je w kasie z powrotem, a obrót będzie w sumie wynosił 9 tys.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile nie zmieniły się zapisy w Tabeli Opłat i prowizji, to z tego co pamiętam, jak miałam to konto, to liczyła się kwestia wpływu, więc powinno się liczyć. Przy czym to trochę dużo zachodu. Nie lepiej sobie jakieś Inteligo założyć http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/07/konto-inteligo-pko-opinie.html, jak już ktoś chce mieć konto w PKO? Mi się wydaje, że jedyną zaletą konta Aurum są mniejsze opłaty przy linii kredytowej, niż na innych kontach w PKO.

   Usuń
 10. Nic nie rozumiem raz piszecie, że trzeba mieć dochody 9000 tys. innym razem 3000 tys. a na koncie 300 000 tys. I czy naprawdę nic się nie płaci za prowadzenie, przelewy, wypłaty, karty? Niech mi ktoś wytłumaczy jasno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem dokładnie, ale tam te warunki chyba się zmieniają, bo ktoś pisał o tych 3 tys. miesięcznego wpływu. To jest private banking dla bogatych, więc może jakieś indywidualne warunki miał, bo korzystał z jakichś innych usług banku. Ja tam widzę na daną chwilę w opłatach, że trzeba mieć albo 9000 zł wpływu miesięcznego, albo saldo środków w PKO min. 150 000 zł. Przed chwilą sprawdzałem.

   Jak chcesz mieć konto w PKO to załóż sobie "Konto za Zero".
   Link do wniosku masz w tym artykule podany nad screenami, a tu masz szczegółowy opis: http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/12/konto-za-zero-w-pko-opinie.html

   Przy Koncie za Zero wystarczy, że płacisz kartą i wydasz miesięcznie 300 zł i też masz wszystko za darmo.

   Ewentualnie Inteligo wspomniane powyżej przez Marysię.

   P.S.
   jak napisałeś 9000 tys. = 9 milionów ;) chyba miałeś na myśli 9 tys. ;)

   Usuń
  2. Ja zakładałem Aurum ~3 lata temu (właściwie zmieniałem na Aurum - bo konto w PKO BP mam od ponad 20 lat - założone, żeby nie stać w kolejce do kasy w kwesturze :-)) - wtedy trzeba było mieć co najmniej 5000 PLN _DOCHODU_ (wszyscy współwłaściciele razem wzięci - mam konto razem z żoną) - i był to warunek założenia konta.
   Natomiast wspomniane już kilka razy 9000 PLN _WPŁYWÓW_ na rachunek powoduje, że konto jest bezprowizyjne - radzimy sobie z tym robiąc przelew z innego konta - tam i z powrotem. Jak kiedyś się zapomniałem, to naliczyło 20 zł.
   Nie korzystałem zbyt wiele za granicą (może z 3-5 razy podczas pobytu w górach jakieś zakupy Czechy/Słowacja), więc nie wiem jak to dokładnie jest z prowizjami - wtedy te zakupy nie zostały przeliczone jakoś niekorzystnie, więc chyba OK.
   W Polsce jest rzeczywiście wszystko bez opłat - karta, przelewy, polecenie zapłaty, informacja SMS, itp. Kartę kredytową mamy w Citi (kiedyś z 5plus, teraz Payback) - więc nie wiem, jak to wygląda w PKO - ale zarówno przy zakładaniu konta, jak i kiedyś później, nie byli w stanie przebić Citi.
   Z ciekawostek: kartę do konta można wybrać z kilkunastu co najmniej wzorów - a to jakiś zwierzak, a to samochód, a to ładny pejzaż, a to surfer na fali, itp. - fajne dla dzieciaków czy kogoś, kto nie chce mieć jakiegoś kawałka szarego / zielonego / niebieskiego czy czerwonego plastiku. Karta jest zbliżeniowa i daje możliwość płatności przez internet - nie jest to "Electronic use only".
   Jak już wcześniej zostało to napisane, można większość rzeczy załatwić na telefon i umówić się tylko na konkretny termin w celu podpisania - chodzi mi o jakieś dodatkowe umowy/aneksy (dodatkowa karta, kredyt, ...).
   Z "upierdliwości" - mam powiadomienie SMS - jako info, ale też swego rodzaju "zabezpieczenie" na wypadek jakiejś nieautoryzowanej transakcji - i pomimo tego, że już kilka razy zgłaszałem, żeby SMS-y informujące np. o spłacie raty kredytu czy innego zaplanowanego przelewu nie przychodziły w nocy - pomimo tego, że długo już mamy XXI wiek, to przekracza to na razie możliwości banku. Jedyne, co zaoferowali, to wyłączenie SMS-ów w nocy w ogóle - ale to żadne rozwiązanie, bo jeśli ktoś by mi się zalogował do konta w środku nocy, to akurat wolałbym to wiedzieć - ale już comiesięczna rata kredytu czy polecenie zapłaty za rachunek telefoniczny mogłyby informować mnie w cywilizowanych godzinach - czyli 8-18 czy 8-20. Podobna trochę sprawa (choć tu akurat nie jestem pewien, czy to kwestia banku, czy organizacji autoryzującej karty), to limity na karcie - obecnie jest to archaiczny podział na transakcje bankomatowe oraz płatnicze (fakt, 20 lat temu mało kto słyszał, że płatność kartą może być potwierdzana PIN-em, a nie autografem) - moim zdaniem powinien to być podział na transakcje z PIN-em / transakcje bez PIN-u (tych ostatnich jest coraz mniej - nie licząc zbliżeniowych - ale one mają swój oddzielny limit - swoją drogą szkoda, że nie jest on definiowany) - wtedy można na te z PIN-em zdjąć w ogóle limit (albo ustawić go na odpowiednio dużym poziomie - 10-20 tys.), a na te bez PIN-u ustawić np. 300-500 zł - żeby na jakimś starym terminalu w knajpie móc zapłacić.
   BO

   Usuń
  3. Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniami i rozbudowaną opinię. Ja chyba zdecyduję się na ING - też duży znany i bezpieczny bank, z dużą liczbą oddziałów, wpłatomatów i bankomatów, a konto tak samo darmowe bez prowizji. Ja akurat płacę kartą, więc dla mnie ING jest ok. Te 300 pln to bez problemu wydam kartą. Wystarczy, że raz zrobię zakupy czy zatankuję paliwo, a w Aurum nie będę robił co miesiąc specjalnie przelewu, żeby mieć te 9 tys. wpływu, bo i tak zaponę pewnie nie raz. Poza tym to uciążliwe, a nie widzi mi się płacić 20 zł za prowadzenie konta.

   Usuń
  4. Co to za brednie, że duży bank jest bezpieczny? Każdy bank w Polsce jest objęty komisją nadzoru finansowego i jest tak samo bezpieczny.

   Usuń
 11. Ja mam konto Aurum wspólnie z żona. Założylismy niedawno ze względu na promocyjne warunki przy braniu kredytu hipotecznego. Wymagane jest 9 tys. WPŁYWU miesięcznie lub kwota 150 tys. na koncie by było ono bezpłatne. Nie ma problemu by przelewać z konta na konto. Ale trzeba pamiętać o tym wymogu, bo inaczej pobierają wysoka prowizje za prowadzenie konta.

  OdpowiedzUsuń
 12. Konto Aurum naprawdę spoko.
  Po pierwsze obsługa bez kolejki (a w PKO jest jak na poczcie).
  Po drugie wszystko za darmo przy wpływie 9 tys. (może być nawet wpłata (kilka) w kasie).
  Osobisty doradca zawsze informuje o nowościach i promocjach w Aurum typu obniżone marże, niższe %, czy nawet jak ostatnio do chyba 18 listopada pożyczka gotówkowa bez żadnych formalności, zaświadczeń itp.
  A jak człowiek się zdecyduje czy to na limit, gotówkowy, kartę czy inny produkt, to praktycznie umawiasz się tylko na podpisanie dokumentów kiedy i o której Tobie pasuje.

  Jest też podobno infolinia dla klienta Aurum bez czekania. Podobno, bo nie miałem okazji skorzystać bo w razie jakiegoś problemu wszystko załatwiam z doradcą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak masz pensję powyżej 9 tys. to może i ok, ale latać do kasy wpłacać, robić przelewy specjalnie no to mija się już z celem i ideą wygodnego dobrego konta.

   Usuń
 13. Polecam mój kolega ma to konto i sobie chwali. Warto podkreślić, że można skorzystać z promocji branżowej dla pracowników instytucji finansowych i wpływy na konto wynoszą tylko 1000 PLN zamiast 9000 PLN. Oczywiście jest i haczyk - promocja jest ograniczona czasowo do czerwca 2017 roku, a jest sukcesywnie przedłużana. Przy koncie wspólnym wystarczy, że jedna osoba tylko spełnia wymogi.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dodam, że informację o promocji potwierdziłem na infolinii, bo na stronie nie ma żadnej informacji. Bank zapewnia, że przed zmianami promocji poinformuje klientów odpowiednio wcześniej, ale też myślę, że będzie ją kontynuował (ostatnio była przedłużana w czerwcu 2016 r.). Sam osobiście korzystam z podobnego konta Aquarius w Mbanku(wpływ 5000 PLN bez promocji), a tam haczyk jest taki, że od 1 lutego wypłaty poniżej 100 PLN będą płatne w bankomatach swoich i obcych, ale za to wypłaty BLIK bez względu na konto w Mbanku są bezpłatne we wszystkich bankomatów krajowych, które obsługują takie wypłaty.

  OdpowiedzUsuń
 15. Długo zastanawiałem się nad Aquariusem vs. Aurum. W ostatecznym rozrachunku wygrało Aurum, głównie ze względu na możliwość pójścia do oddziału i wpłacenia gotówki w kasie. Od czasu do czasu mam taką potrzebę, a najbliższy wpłatomat mBanku mam 80km od domu. Aurum nie ma żadnych haczyków. W regulaminie jest wprost napisane, że jest za zero jeśli wpływ wynosi min. 9000 zł. Przez prawie 10 lat miałem konto w mBank'u i byłem z niego bardzo zadowolony. Jedyna problematyczna rzecz, to kompetencja osób pracujących jako konsultanci telefoniczni. W moim przypadku PKO mam za rogiem i mogę iść w każdej chwili porozmawiać z dedykowaną osobą. Nie uważam, że Aurum jest kontem idealnym, bo nie ma takiego. Dla mnie ma jednak więcej plusów niż minusów i dlatego wygrało.

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo sobie cenię konto Aurum. Mam je od roku. Przy odpowiednim saldzie rachunku, wszystko jest absolutnie za darmo. Bardzo miła i kompetentna obsługa - to akurat zależy od doradcy. Nad dedykowaną infolinią muszą jeszcze popracować bo tam nie zawsze jest miło. W kasach też niezbyt miło. Ale jak się trafi na dobrego doradcę to jest lepiej niż w bankach komercyjnych, zachodnich. Ponadto, pieniądze ulokowane w ramach konta pracują. Ten kto założy takie konto dowie się jakie są możliwości pomnożenia kapitału, pomimo zerowego oprocentowania lokat. Jest jeszcze program przywilejów i zniżek, z których warto skorzystać. Jednym słowem polecam konto Aurum w PKO BP.

  OdpowiedzUsuń